Dovolená Zlaté Písky | Praha a Lovosice

Detail destinace

Zlaté Písky Bulharsko - transparent

Eva tour.cz, Dovolená first minute 2018 u moře, zájezdy na poslední chvíli, děti zdarma, děti se slevou, exotika, hory, lyže, dovolená pro seniory
České CKNěmecké CK
Rozšířené hledání
Senior
zájezdy
Poznávací
zájezdy
Okružní
plavby
Hory
lyže
Exotická
dovolená

Adventní
zájezd

DOPORUČUJEME využít slev především rodinám se 2 dětmi, aby si zájezd kupovaly co nejdříve, protože pokoje se 2 přistýlkami jsou v hotelech v omezeném počtu.

Nabízíme zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří s odletem z ČR, Německa, Polska, Rakouska, Slovenska.
Naše ceny včetně slev jsou stejné, jako inzerují pořádající cestovní kanceláře.
Obrázky z ubytování a z fakultativních výletů z destinací od nás a našich klientů.

 

 

Bulharsko - letovisko Zlaté písky

Zlaté písky jsou vyhlášeným rušným bulharským letoviskem ležícím v severní části černomořského pobřeží. Jak jsou daleko Zlaté písky od Varny? Zlaté písky jsou cca 20km od Varny, kde je letiště a transfer z letiště ve Varně do letoviska Zlaté písky trvá cca 30min. Doba letu z Prahy do Varny je asi 2,15 hod. Letovisko Zlaté písky se nachází na okraji unikátního Národního parku Zlaté písky s nedotčenou přírodou, která letovisko obklopuje.  

V letovisku Zlaté písky najdete  4km dlouhé „zlatavé“ písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, vhodné i pro rodiny s dětmi. Kvalita a čistota pláží tohoto letoviska byla oceněna prestižní Modrou vlajku EU.

Stará pověst praví, že v tomto letovisku piráti zakopali naloupené poklady a zem se rozhodla piráty potrestat tím, že zlaté mince rozložila na zlatý písek a právě podle toho se letovisko jmenuje Zlaté písky. Podél pláže se nachází promenáda s řadou restaurací, obchodů se suvenýry či zboží všeho druhu dostupné ve dne i v noci. Dovolenou pro dva si lze užít právě v tomto rušném letovisku.

Pro dospělé i rodiny s dětmi zde byl vybudován španělskou společností z Valencie „Action Park multiformní Grupo“  v roce 2005 velký Aqua Park s mnoha atrakcemi. AQUAPOLIS se rozkládá na 42 tisíc m2 a je postaven v maurském a středomořském stylu, přičemž se sem vejde až 3 tisíce osob. Podle odborníků z turistického ruchu byl Aquapolis vyhlášen nejkrásnějším parkem v Evropě. Do aquparku se dostanete ze Zlatých písků turistickým vláčkem.

Park Aquapolis  byla rozdělen do několika zón:

• "Pro dospělé" -  zde se nachází např. chrám vody s vodopádem, vodní toky, velký bazén. Oblast wellness obsahuje několik jacuzzi a hydro-masáží.

•"Pro děti" - je vybudován rozsáhlý bazén, do nějž vede řada dětských skluzavek. V bazénu se dále nachází želva či malý dinosauři a dominantou je velký drak, jehož jazyk je skluzavka. Dále pak i horolezecká 3m vysoká stěna.

• "Extrémní zóna"- je pro milovníky adrenalinu. Pro ně byly vystaveny strmé skluzavky,  tobogány i horolezecká  skála (hned u vchodu) se sedmi volitelnými cestami, kde májí dozor instruktoři extrémního sportovního klubu "Adrenaline". Tato horolezecká stěna byla postavena podle projektu světového šampiona horolezectví Pedro Pons  ze Španělska.

Dalšími atrakcemi nejen pro teenagery a dospělé jsou:

  • otevřená skluzavka o šířce dvou metrů, napodobující divokou řeku (Wild River) s klikatou a hrbolatou dráhou, která se sjíždí pomocí gumových kruhů.
  • strmá skluzavka o šířce dvou metrů s hrbolky (Niagara), která se sjíždí pomocí gumových kruhů. a lze dosáhnout max. rychlost  50 km / hod.
  • Dva zcela uzavřené tobogány (Black hole) - černé díry s řadou zatáček a pulzujícím osvětlením.
  • Strmá skluzavka se  4 drahami vhodná pro skupinu přátel, kteří rádi závodí.
  • Vysokorychlostní  skluzavka ("Kamikaze"), která je vysoká 18 metrů  a lze dosáhnout max. rychlost 60 km / hod.
  • Amfiteátr, vodopád, umělé jezero
  • Střelnice pro děti i dospělé

Kromě atrakcí se lze osvěžit a najíst  v rychlém občerstvení  restaurace "Ambrosia", restauraci a la cart "Arcadia", v bazénovém baru "Neptune" nebo v panoramatickém baru s občerstvením "Alcazar".

Doporučujeme další fakultativní výlet pravidelnou autobusovou dopravou do blízké Varny, kde můžete navštívit Primorski Park, který je přímo u moře a najdete v něm  ZOO, Delfinárium, námořního muzeum nebo do Akvárium Černého moře. Všechny atrakce během jednoho výletu nelze zvládnout.

Bulharsko - pláž s pozvolným vstupem na Zlatých pískách - Dovolená v Bulharsku se dá užít nejen v hotelech s polopenzí či all inBulharsko - pláž s pozvolným vstupem na Zlatých pískách -clusive, ale i    v penzionech bez stravy nebo jen se snídaní, protože ceny v restauracích jso
u za ceny, jako u nás či menší. Bulharsko s Černou Horou jsou cenově dostupné destinace, a proto jsou stále žádanější. Bulharsko je zajímavé nejen cenou, ale i ochotným personálem a většinou písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Milovníci vln a vodních sporů si zde také přijdou na své.

 

 

Nákup zájezdů doporučujeme se slevami za včasný nákup (first minute) a u klientů, kteří se rozhodují na poslední chvíli, také máme nabídku i se slevami na poslední chvíli (last minute). Nafotili jsme některé hotely, které najdete v naší galerii obrázků.

 

 

 

Počasí:

Dnes Počasí v Pozsony - transparent 26° C Zítra Počasí v Pozsony - transparent 19 - 30° C22.6. Počasí v Pozsony - transparent 16 - 27° C
23.6. Počasí v Pozsony - transparent 14 - 20° C24.6. Počasí v Pozsony - transparent 12 - 20° C25.6. Počasí v Pozsony - transparent 14 - 21° C
26.6. Počasí v Pozsony - transparent 14 - 25° C27.6. Počasí v Pozsony - transparent 18 - 28° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Nabízíme 69 ubytovacích kapacit za cenu 1 572 Kč - 75 136 Kč.

Výsledky hledání
Sentido Marea
LM
starstarstarstar
letecky vlastní Praha, Brno, Ostrava
All inclusive
Hotel
Hodnocení:
5,8 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

Hotel Obzor Beach se nachází v oblast bulharského letoviska Zlaté písky. Pláž s jemným pískem jen přes pobřežní promenádu. Pro klienty s all inclusive: 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj na pláži zdarma, 4 lehátka a 2 slunečníky na rodinný pokoj na pláži zdarma. V blízkosti hotelu řada obchodů, restaurací a barů. Bazén s dětskou částí. Za poplatek rozsáhlá lázeňská zóna. WiFi v lobby zdarma. Dvoulůžkové pokoje s jednou přistýlkou nebo rodinné pokoje až pro pět osob.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 27.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 572 Kč Detail
 28.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 572 Kč Detail
 29.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 1 572 Kč Detail
Kristal
LM
FM
starstarstarstar
letecky vlastní Praha, Brno, Ostrava
All inclusive
Hotel
Hodnocení:
5,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

Hotel Kristal se nachází v oblast bulharského letoviska Zlaté pískyLeží u 450 m vzdálené písečné pláže. Restaurace, bary a nákupní možnosti cca 150 m od hotelu. Má velký bazén a dětský bazén. WiFi v lobby za poplatek, v herně zdarma. Dvoulůžkové pokoje s jednou přistýlkou nebo rodinné pokoje až pro čtyři osoby. Masáže za poplatek.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 25.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 2 042 Kč Detail
 26.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 2 042 Kč Detail
 27.9.2018 3 dny All inclusive vlastnívlastní 2 042 Kč Detail
Marina Grand Beach
LM
FM
starstarstarstarstar
letecky vlastní Praha, Brno, Ostrava
All inclusive
Hotel
Hodnocení:
5,1 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

Hotel Marina Grand Beach se nachází v oblasti bulharského letoviska Zlaté Písky. Nákupní a zábavní možnosti v okolí hotelu. Písečná je 30 m od hotelu. Wi-Fi ve veřejných prostorech zdarma. Masáže za poplatek. Bazén a brouzdaliště pro děti. Dvoulůžkové pokoje s jednou přistýlkou, dvěma nebo třemi přistýlkami.  

Datum Délka Strava Doprava Cena
 28.9.2018 4 dny All inclusive vlastnívlastní 2 751 Kč Detail
 29.9.2018 4 dny All inclusive vlastnívlastní 2 751 Kč Detail
 30.9.2018 4 dny All inclusive vlastnívlastní 2 751 Kč Detail
Angy
LM
starstar
letecky autobus Praha, Brno, Ostrava
Bez stravy, Snídaně
Hotel
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 21.9.2018 10 dní Bez stravy autobusautobus 5 360 Kč-27 % LM Detail
 14.9.2018 10 dní Bez stravy autobusautobus 5 460 Kč-27 % LM Detail
 7.9.2018 10 dní Bez stravy autobusautobus 5 760 Kč-26 % LM Detail
Detelina
LM
starstarstar
letecky autobus Praha, Brno, Ostrava, Katovice, Varšava
Snídaně, Polopenze, All inclusive
Hotel
Hodnocení:
3,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

Hotel Detelina se nachází v oblasti bulharského letoviska Zlaté Písky, v klidné části Chajka, 450 metrů od pláže. Venkovní bazén,dětské hřiště. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 14.9.2018 10 dní Snídaně autobusautobus 5 686 Kč-77 % LM Detail
 21.9.2018 10 dní Snídaně autobusautobus 5 686 Kč-77 % LM Detail
 7.9.2018 10 dní Snídaně autobusautobus 6 101 Kč-77 % LM Detail
Bellevue
LM
starstarstar
letecky Praha, Brno, Ostrava
Snídaně, Polopenze
Hotel
Hodnocení:
4,5 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

Hotel Belleuve se nachází v oblasti bulharského letoviska Zlaté Písky, nákupní možnosti 2,5 km. Písečná pláž je vzdálena 1,5 km od hotelu a 1x denně na ní jezdí hotelový shuttlebus. WI-FI v loby zdarma. Bazén s dětskou částí. Dvoulůžkové pokoje s jednou přistýlkou. 

Datum Délka Strava Doprava Cena
 20.6.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 5 990 Kč-56 % LM Detail
 21.6.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 6 490 Kč-52 % LM Detail
 22.6.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyBrno 6 490 Kč-52 % LM Detail
Hotel Briz
LM
starstarstar
letecky Praha, Brno, Ostrava
All inclusive, Light all inclusive
Hotel
Hodnocení:
3,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

Hotel Briz se nachází v oblasti bulharského letoviska Zlaté Písky, 250 m od písečné pláže. Nachází 700 m od centra letoviska. Pěkný bazén s brouzdalištěm. WI-FI v loby zdarma. Masáže za poplatek. Dvoulůžkové pokoje s jednou přistýlkou.

 10.000 Kč IHNED NA VAŠI LETNÍ DOVOLENOU - Platí pro autokarové nebo letecké zájezdy v určitých termínech od 15.3.2017 do odvolání nebo vyprodání kapacit. Rozklikem na další termíny lze nalézt, kdy a jaká sleva platí. Objednejte zájezd pomocí odkazu "Nezávazně objednat v ceníku".

 

Datum Délka Strava Doprava Cena
 21.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 6 360 Kč LM Detail
 22.6.2018 8 dní Light all inclusive leteckyleteckyPraha 8 990 Kč-42 % Detail
 26.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyBrno 8 994 Kč LM Detail
Gladiola
LM
starstarstar
letecky Praha, Brno
All inclusive
Hotel
Hodnocení:
3,7 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

Hotel Gladiola se nachází v oblasti bulharského letoviska Zlaté Písky, přímo v  centru. Písečná pláž je vzdálena 50 m. WI-FI za poplatek.  Bazén a dětský bazén. Dvoulůžkové pokoje s jednou nebo dvěma přistýlkami.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 21.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 6 394 Kč LM Detail
 21.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 6 753 Kč LM Detail
 26.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyBrno 9 433 Kč LM Detail
Perunika
LM
starstarstar
letecky autobus Praha, Brno, Ostrava
Snídaně, All inclusive
Hotel
Hodnocení:
3,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

Hotel Perunika  se nachází v centru bulharského letoviska Zlaté Písky , písečná pláž jevzdálena 200 m. Venkovní bazén s oddělenou částí pro děti. Spa za poplatek. WI-FI v loby zdarma. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 14.9.2018 10 dní Snídaně autobusautobus 6 400 Kč-77 % LM Detail
 21.6.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 7 190 Kč-58 % LM Detail
 22.6.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyBrno 7 190 Kč-58 % LM Detail
Paradise Green Park
LM
starstarstar
letecky Praha, Brno, Ostrava, Katovice, Varšava
All inclusive
Hotel
Hodnocení:
4,5 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

Hotel Paradise Green Park se nachází v oblasti bulharského letoviska Zlaté Písky, centrum 300 mPísečná pláž je vzdálena 200 m. Bazén a dětský bazén. WI-FI v loby zdarma. Dvoulůžkové pokoje s jednou nebo dvěma přistýlkami. Apartmán až pro pět osob.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 21.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 6 414 Kč LM Detail
 20.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 6 990 Kč-70 % LM Detail
 21.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 8 390 Kč-65 % LM Detail

další nabídky >