Zájezd Apartmány Doni Holiday - Černá Hora, 1776,- Kč

Apartmány Doni Holiday, Černá Hora, Ulcinjská riviéra, 1.9.2018, Bez stravy
Apartmány Doni Holiday
LM
Termín:
1.9. – 8.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:148103694
1 776 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
Nabízíme Vám ubytování v jednoduše zařízených apartmánech typu MONO a BILO. Apartmány mají sdílenou terasu, většinou také sdílenou nebo vlastní kuchyňku. Bližší popis apartmánů naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
Poloha
Apartmány Doni Holiday se nacházejí v blízkosti nejdelší písečné pláže v Černé Hoře, známé pod názvem Velika Plaža. Jsou ideálním místem pro strávení pohodové dovolené u moře pro nenáročné rodiny s dětmi, páry, či přátele, kteří ocení pěkné ubytování za nízkou cenu.
Info
Check in 11:00-20:00/Check out 9:30-10:30
Vybavení
Parkování a wi-fi připojení k internetu zahrnuto v ceně. Možnost transferu z a na letiště či zapůjčení automobilu.
Stravování
Vlastní. Možnost využití zařízené kuchyňky, či návštěva místních nedalekých restaurací (nejbližší restaurace je vzdálena asi jen 200 m).
Tipy
Ulcinj: Velmi oblíbené výletní místo pro turisty z celého světa. Je umístěno v nejjižnější části Černé Hory, kde jsou nejkrásnější pláže. Proto je Ulcinj ideálním místem pro rodiny s dětmi, páry či mládež. Písečné pláže, jako je Velika Plaža a Mala Plaža jsou velmi vhodné pro děti, protože ze začátku není voda hluboká, přístup do moře je pozvolný, takže dává dětem možnost koupání v blízkosti pobřeží a rodiče tak mohou být bez starostí a užít si vysněnou dovolenou bez jakéhokoliv stresu. Město Ulcinj také disponuje velkou škálou kulturních a zábavných akcí, hlavně během léta. Ulice, pláže, restaurace, kluby a diskotéky to jsou vždy plné lidí z celého světa, z různých kultur a národů a všichni mají stejný cíl - zažít zábavné a příjemné chvíle u moře.
Pláž
Písečná: nejdelší ulcinjská pláž Velika Plaža, asi 200 m od apartmánů.
Info moře
asi 200 m od apartmánů.
Moře
asi 200
Centrum
asi 4 000
Speciální
Sleva 20% při zakoupení zájezdu do 15.2.2018
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, parkování, wi-fi, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
MONO 3
Jednotka 1A
Obsazenost 3 osoby, apartmán s klimatizací, koupelnou s ručníky, ledničkou, kuchyňkou a terasou.
Info jednotka 2
MONO 3 BM
Jednotka 2A
Obsazenost 3 osoby, apartmán s klimatizací, koupelnou s ručníky, ledničkou, kuchyňkou a terasou s výhledem na moře.
Info jednotka 3
BILO 5
Jednotka 3A
Obsazenost 5 osob, rodinný apartmán s klimatizací, koupelnou s ručníky, ledničkou, kuchyňkou a terasou.
Sport
Vyžití v centru města plném zábavy (hlavně v letní sezoně), hezké písečné pláže.

Ostatní informace:

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je ADRIALAND s.r.o, IČ 26968916. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK