Zájezd Axis Ponte De Lima Golf & resort - golf - Portugalsko, 5690,- Kč

Axis Ponte De Lima Golf & resort - golf, Portugalsko, 3.11.2018, Snídaně

Axis Ponte De Lima Golf & resort - golf starstarstarstar

Axis Ponte De Lima Golf & resort - golf
Termín:
3.11. – 8.11.2018
Změnit termín
Délka:6 dní / 5 nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:149086307
5 690 Kč (-0 %)
Poloha
Městečko Ponte de Lima se nachází v samotném srdci Vale de Lima, na jižním břehu řeky Lima, v portugalském regionu Norte. Je známé svou středověkou architekturou a okolními přírodními krásami.
Axis Ponte de Lima Golf Resort byl vybudován v blízkosti střediska Ponte de Lima, v obchodní části města, nedaleko památek jako Golfe de Ponte de Lima, Caldelas Thermal Spa a Ponte Romana. Otevřený byl v roce 2003 a své hosty láká architekturou v tradičním stylu.
Cena zahrnuje
* 5x nebo 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
* 3x nebo 5x green fee na Ponte de Lima Golf Course a Amarante Golf Course
Cena nezahrnuje
* leteckou přepravu, letištní taxy a poplatky
* pojištění
* poplatky a pojištění za golfové bagy
* v případě zájmu hry i na jiných hřištích - Estela Golf Course, Vidago Palace Golf Course, Mondariz Golf Course (Španělsko), Ria de Vigo Golf Course (Španělsko) et Meis Golf Course (Španělsko) je příplatek 590,-Kč/hra
Vybavení hotelu
V hotelu je k dispozici recepce, 3 restaurace, Spa centrum, plně vybavené konferenční centrum, služby prádelny, putting green, Golf Clinics.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí 40 moderně vybavených pokojů s klimatizací, SAT-TV, minibarem, telefonem s přímou volbou, koupelnou/WC a připojením k internetu.
Stravování
Hosté mohou využít hotelovou restauraci Eagle vyhlížející na golfové hřiště a vychutnat si typické portugalské pokrmy z lokálních surovin. Druhá restaurace je v klubovně a je možné si objednat jak oblíbené pokrmy mezinárodní kuchyně nebo místní speciality.
Snídaně formou bufetu.
Restaurace a la carte
Snack bar
Bar/ hala
Buffet breakfast
Pro děti
Dětské postýlky
Hlídání dětí/ Péče o děti
Deskové hry
Speciální menu
Herna
Sport a zábava
Bazén
Fitness
Lázeňský/wellness balíček
Parní sauna
Kosmetika
Salón krásy
Slunečníky
Ručníky k bazénu/ na pláž
Krytý bazén (po celý rok)
Turecká/parní lázeň
Masáže (za poplatek)
Lázně a wellness
Fitness centrum
Jízda na koni
Cyklistika
Pěší turistika
Jízda na kanoích (za poplatek)
Pronájem kol (za poplatek)
Kulečník (za poplatek)
Herna
Rybaření
Golfové hřiště (do 3 km) (za poplatek)
Tenisový kurt (za poplatek)

Ostatní informace:

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK