Zájezdy Apartmány Panorama | Praha a Lovosice

Eva tour.cz, Dovolená first minute 2018 u moře, zájezdy na poslední chvíli, děti zdarma, děti se slevou, exotika, hory, lyže, dovolená pro seniory
Rozšířené hledání
Panorama - Černá Hora - Ulcinjská riviéra
Panorama
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Panorama
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
Ubytování je možné v hezky zařízených dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových apartmánech, které jsou vybaveny klimatizací, samostanými koupelnami s ručníky, TV/SAT, a vybavenými mini-kuchyňkami. Wi-Fi internet a parkování zdarma.
Poloha
Apartmány Panorama se nacházejí ve známém a často navštěvovaném městě Ulcinj, které je zároveň městem nejjižnějším. Přesněji se nachází v areálu Pinjes na ulici Kosovska nad hotelem Mediteran. I když se nenachází přímo v rušném městě, nejsou příliš daleko od pláže nebo od centra.
Info
Check in 11:00-20:00/Check out 9:30-10:30
Vybavení
Apartmány Panorama jsou vybaveny různými druhy studií, ale také restaurací s velkou terasou a výhledem na moře směrem na starou část města Ulcinj. Výhledem na moře disponuje také většina apartmánů. Parkování zdarma přímo u apartmánů, rezervace předem není potřeba. Dále je tu možnost zapůjčení jízdních kol či automobilů, turistické informace, možnost dopravy z letiště.
Stravování
Vlastní.
Tipy
Ulcinj: Velmi oblíbené výletní místo pro turisty z celého světa. Je umístěno v nejjižnější části Černé Hory, kde jsou nejkrásnější pláže. Proto je Ulcinj ideálním místem pro rodiny s dětmi, páry či mládež. Písečné pláže , jako je Velika Plaža a Mala Plaža jsou velmi vhodné pro děti, protože ze začátku není voda hluboká, přístup do moře je pozvolný, takže dává dětem možnost koupání v blízkosti pobřeží a rodiče tak mohou být bez starostí a užít si vysněnou dovolenou bez jakéhokoliv stresu. Město Ulcinj také disponuje velkou škálou kulturních a zábavných akcí, hlavně během léta. Ulice, pláže, restaurace, kluby a diskotéky to jsou vždy plné lidí z celého světa, z různých kultur a národů a všichni mají stejný cíl - zažít zábavné a příjemné chvíle u moře.
Pláž
Písečná; asi 450 m od apartmánu.
Info moře
asi 450 m od apartmánu.
Moře
asi 450
Centrum
asi 700
Speciální
20% sleva při koupi zájezdu do 15.2.2018
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/os., spotřeba el. energie, vody a plynu, wi-fi, parkování, služba telefonické asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
MONO 2
Jednotka 1A
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový apartmán typu MONO s klimatizací, koupelnou, TV/SAT a vybavenou mini-kuchyňkou. Wi-Fi internet a parkování zdarma. Některé apartmány vybaveny balkonem s výhledem na moře (ostatní výhled na parkoviště).
Info jednotka 2
MONO 3 M
Jednotka 2A
Obsazenost 3 osoby, třílůžkový apartmán s klimatizací, koupelnou, TV/SAT a vybavenou mini-kuchyňkou. Wi-Fi internet a parkování zdarma. Apartmány vybaveny balkonem s výhledem na moře.
Info jednotka 3
MONO 3
Jednotka 3A
Obsazenost 3 osoby, třílůžkový apartmán bez výhledu na moře s klimatizací, koupelnou, TV/SAT a vybavenou mini-kuchyňkou. Wi-Fi internet a parkování zdarma.
Info jednotka 4
MONO 4
Jednotka 4A
Obsazenost 4 osoby, čtyřlůžkový apartmán s klimatizací, koupelnou, TV/SAT a vybavenou mini-kuchyňkou. Wi-Fi internet a parkování zdarma. Některé apartmány vybaveny balkonem s výhledem na moře (ostatní výhled na parkoviště).
Sport
Možnost zapůjčení jízdních kol či automobilů. Centrum města Ulcinj je vzdáleno asi do 1 km od apartmánů.
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.