Zájezd Prag - Černá Hora, 2372,- Kč

Prag, Černá Hora, Ulcinjská riviéra, 8.9.2018, Snídaně
Prag
LM
Termín:
8.9. – 15.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:148356254
2 372 Kč (-24 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Prag
Ubytování
V apartmánech Prag je na výběr z ubytování ve dvoulůžkových apartmánech, čtyřlůžkových apartmánech anebo v bungalovu pro dvě osoby. Jsou elegantně zařízené a poskytují krásný výhled na moře ze soukromého balkonu. Bližší popis typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
Poloha
Apartmány Prag v černohorském městě Ulcinj jsou velmi pěkně zařízené a mají tu výhodu, že je od nich blízko jak k moři, tak i do města k restauracím a obchodům. Z pláží je nejblíže Mala Plaža.
Info
Check in 11:00 -20:00 /Check out 9:30 -10:30
Vybavení
Vybavení apartmánů odpovídá tříhvězdičkové kategorii, každý apartmán disponuje komplet zařízenou kuchyní, balkonem s krásným výhledem na moře, klimatizací a koupelnou s ručníky. Parkování veřejné. Možnost zapůjčení automobilu, doprava z- a na letiště. Hostům je k dispozici také televize a bezplatné wi-fi připojení.
Stravování
Snídaně (docházení do restaurace nedalekých apartmánů Panorama).
Tipy
Ulcinj: Velmi oblíbené výletní místo pro turisty z celého světa. Je umístěno v nejjižnější části Černé Hory, kde jsou nejkrásnější pláže. Proto je Ulcinj ideálním místem pro rodiny s dětmi, páry či mládež. Písečné pláže , jako je Velika Plaža a Mala Plaža jsou velmi vhodné pro děti, protože ze začátku není voda hluboká, přístup do moře je pozvolný, takže dává dětem možnost koupání v blízkosti pobřeží a rodiče tak mohou být bez starostí a užít si vysněnou dovolenou bez jakéhokoliv stresu. Město Ulcinj také disponuje velkou škálou kulturních a zábavných akcí, hlavně během léta. Ulice, pláže, restaurace, kluby a diskotéky to jsou vždy plné lidí z celého světa, z různých kultur a národů a všichni mají stejný cíl - zažít zábavné a příjemné chvíle u moře.
Pláž
Písečná; vzdálená asi 150 m od apartmánu.
Info moře
asi 150 m od apartmánu.
Moře
asi 150
Centrum
asi 20
Speciální
15% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/os., 7x/snídaně/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, wi-fi, parkování, služba telefonické asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
MONO 2
Jednotka 1A
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový apartmán vybavený komplet zařízenou kuchyní, balkonem s krásným výhledem na moře, klimatizací a koupelnou s ručníky.
Info jednotka 2
MONO 3 B
Jednotka 2A
Obsazenost 3 osoby, třílůžkový apartmán vybavený komplet zařízenou kuchyní, balkonem s krásným výhledem na moře, klimatizací a koupelnou s ručníky.
Info jednotka 3
BILO 4
Jednotka 3A
Obsazenost 4 osoby, čtyřlůžkový rodinný apartmán vybavený komplet zařízenou kuchyní, ložnicí, balkonem s krásným výhledem na moře, klimatizací a koupelnou s ručníky.
Info jednotka 4
BGW 1/2
Jednotka 4A
Obsazenost 2 osoby, bungalov pro dvě osoby vybavený komplet zařízenou kuchyní s jídelním koutem, ložnicí, balkonem, klimatizací a koupelnou s ručníky.
Sport
Vyžití v centru města plném zábavy (hlavně v letní sezoně), hezké písečné pláže. Další sportovní aktivity: potápění, tenis, rybaření, kitesurfing, masáže, windsurfing.

Ostatní informace:

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je ADRIALAND s.r.o, IČ 26968916. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK