Zájezd Tchaj–Wan | Velký okruh ostrovem - Tchaj-wan, 56800,- Kč

Tchaj–Wan | Velký okruh ostrovem, Tchaj-wan, 8.2.2019, Dle programu

Tchaj–Wan | Velký okruh ostrovem

Tchaj–Wan | Velký okruh ostrovem
Termín:
8.2. – 17.2.2019
Změnit termín
Délka:10 dní / nocí
Doprava:letecky (-)
Strava:Dle programu
Číslo zájezdu:136888844
56 800 Kč (-0 %)
Popis zájezdu
Tchaj-pej • Jang-ming-šan • Tchaj-nan • Chua-lien

Termíny | 7.–16. 3. 2019

Cena | 56 800 Kč | příplatek na jednolůžkový pokoj 9 500 Kč

Fakultativně | transfer z Brna na letiště a zpět 500 Kč jedním směrem.
Den 1.
Odlet z letiště v Praze či Vídni (bude upřesněno) na Tchaj-wan s přestupem.
Den 2.
Přílet na letiště Taoyuan v hlavním městě, dvouapůlmilionové Tchaj-peji, návštěva působivého Čankajškova památníku vybudovaného k uctění odkazu prvního prezidenta Čínské republiky, dále návštěva nejvýznamnějšího buddhistického chrámu Lung-šan, který byl vybudován roku 1738 usedlíky z čínské pevniny a jehož dechberoucí výzdoba znázorňuje draky, buddhistická, taoistická i konfuciánská božstva a je bohatě zdobena porcelánem a barevným sklem. V závislosti na době příletu ještě návštěva národního parku Jang-ming-šan, jenž se tyčí nad metropolí a jehož sopečné skály a turistické stezky nabízejí dostatek příležitostí pro nádherné výhledy na starou i novou Tchaj-pej. Nocleh v hotelu v blízkosti Tchaj-peje.
Den 3.
Po snídani odjezd na jih ostrova do okresu Miao-li, návštěva horské řezbářské vesničky San-i, obklopené obřími kafrovníky, které dorůstají výšky až 40 metrů a z jejichž dřeva místní obyvatelé vyřezávají jak nábytek, tak sochy a různé drobné upomínkové předměty. Návštěva místního muzea dřevěných soch, kde jsou ta nejlepší díla vystavena. Zastávka k fotografování trosek Lung-tchengského mostu, který byl postaven za japonské nadvlády v roce 1906 a zničen při zemětřesení roku 1935. Červené cihlové pilíře jeho oblouků ostře kontrastují s okolní bujně zelenou krajinou. Návštěva uměleckého muzea CMP Block Museum of Arts ve městě Tchaj-čung a pozorování západu slunce v mokřinách Kao-mej u ústí řeky Ta-tia. Volno na večeři, nocleh v hotelu.
Den 4.
Po snídani návštěva jedné z devíti tchajwanských palíren rýžového vína, vyráběného z fermentované rýže, v tomto případě vysokojakostní odrůdy šao-sing. Palírna ve městečku Pcha-li má vlastní výrobní metodu a způsob skladování a lze tu ochutnat víno jak horké, tak studené. Poté návštěva jedinečného kostela z papírových trubek Paperdome v Nan-tchou, poté výjezd na vyhlídku na horu Mao-lan, která se tyčí nad rozlehlým Jezerem Slunce a Měsíce. Plavba člunem po jezeře, které patří k nejnavštěvovanějším turistickým atrakcím ostrova a jehož malebné okolí je domovem původních obyvatel ostrova z národa Thao. Nocleh v blízkosti jezera.
Den 5.
Odjezd do nejstaršího tchajwanského města Tchaj-nanu, které dalo jméno celému ostrovu. Procházka po nejstarší čtvrti An-pching, kterou v roce 1624 založili nizozemští kolonisté – památník vládce Čeng Čcheng-kunga (Koxinga), který na Nizozemcích ostrov dobyl, Chrám boha války a další. Navečer noční tržiště Liou-che, volno k samostatné večeři. Nocleh v hotelu v Tchaj-nanu.
Den 6.
Návštěva významného buddhistického centra Kuang-šan v druhém největším městě Kao-siung, volno k obědu na nábřeží Chou-pi-chu, odpoledne cesta k E-luan-pi, nejjižnějšímu mysu ostrova s majákem, odjezd do Č'-pen na jihovýchodním pobřeží v kaňonu na úpatí pohoří Ta-wu, známého svými horkými prameny. Nocleh v Č'-pen.
Den 7.
Průjezd dlouhým a úzkým Východním trhlinovým údolím, které je lemováno z východu pobřežním horským hřebenem a ze západu centrálním pohořím a skýtá mnoho krásných výhledů – zastávky na fotografování, mimo jiné na plošině Lu-jie Kao-tchaj, centru paraglidingu, návštěva Muzea rýže ve vesnici Čch'-šang, odpoledne relax na pláži Čch'-šin-tchan, nocleh v hotelu v oblasti Chua-lien.
Den 8.
Po snídani odjezd do národního parku Taroko, prohlídka největších atrakcí včetně vyhlídkové terasy, svatyně Věčného jara, útesu Čch'-šui – návrat do Tchaj-peje, prohlídka Národního palácového muzea, volný čas k večeři, nocleh v hotelu.
Den 9.
Dle letového řádu volné dopoledne, nebo transfer na letiště a odlet do Evropy.
Den 10.
Přílet do Vídně či Prahy (s přestupem).
Cena zahrnuje
Letenku včetně letištních poplatků, všechny služby popsané v programu, ubytování ve ***/**** hotelech, místního průvodce hovořícího anglicky a českého, překládajícího průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Jiné jídlo, než je uvedeno v programu, nápoje u obědů a večeří, spropitné pro místního průvodce a řidiče, cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu (možno pořídit v CK), vstupní vízum (turistickou kartu) vyřídí CK za 750 Kč (pokud nedojde do realizace zájezdu ke změně poplatků).

Ostatní informace:

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je ČEBUS, cestovní kancelář, s.r.o., IČ 26222094. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK