Zájezd Vánoční romantika Bavorska a Tyrolska - Německo, 3500,- Kč

Vánoční romantika Bavorska a Tyrolska, Německo, 8.12.2018, Snídaně

Vánoční romantika Bavorska a Tyrolska

Vánoční romantika Bavorska a Tyrolska
Termín:
8.12. – 9.12.2018
Změnit termín
Délka:2 dny / 1 noc
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:147205932
3 500 Kč (-0 %)
Anotace
Mýty a mystika krále Ludvíka II. patří k nejkrásnějším zajímavostem Bavorska. Navštívíme oblíbená místa v adventním čase, kde budeme vnímat nejlépe královu záhadnost, ale i zimní nádherné Alpy, tradiční architekturu. Projdeme se starobylým Kufsteinem a navštívíme adventní Innsbruck.
Program zájezdu
1. den zájezdu
Odjezd z republiky v nočních až časných ranních hodinách (dle míst nástupů). Kolem 11 hodiny příjezd do bavorského přístavního městečka PRIEN, na břehu CHIEMSEE, největší bavorské jezero s řadou ostrovů. Odtud odplujeme lodí na ostrov HERRENINSEL, prohlídka slavného zámku Ludvíka II. HERRENCHIEMSEE, jenž je replikou Versailles, překrásné interiéry a francouzská zahrada. Pokračujeme na ostrov FRAUENINSEL s půvabným vánočním trhem, který patří k nejromantičtějším z celého Německa. Můžeme se těšit na příjemnou adventní procházku, na vánoční dobroty, punč, umělecká řemesla, dřevořezbu aj. Jako speciální lahůdka rybářů z ostrova se nabízejí rybí speciality. Večer ubytování v hotelu. Zájemci mohou ještě večer absolvovat procházku večerní, vánočně vyzdobenou metropolí Tyrolska, město INNSBRUCK.

2. den zájezdu
Po snídani INNSBRUCK, prohlídka jednoho ze sídelních měst Habsburských císařů. Nespočet fantastických stavebních skvostů – Hofburg a Hofkirche se sochami Habsburských panovníků, barokní Helblingův dům, Zlatá stříška nebo zámek Ambras. V době Adventu je historické centrum města proměněno v jeden velký vánoční trh s úchvatnou světelnou výzdobou. Přímo z města je možno vyjet lanovkou na vrchol Hungerburg s překrásným výhledem na město a taktéž vánočním trhem. Odpoledne WATTENSmuzeum SWAROVSKI. Nevšední zážitek spojený s možností nákupu nevšedních vánočních dárků. Návrat zpět do ČR v pozdních večerních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu lux. klim. busem1x ubytování v hotelu*** - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím1x snídani formou bufetuprůvodce
Cena nezahrnuje
vstupné fakult. služby, plavby lodí a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
Fakultativní příplatek
1lůžk. pokoj 750 Kčkomplex. pojištění vč. storna zájezdu 70 Kč
Nástupní místa
08.12. - 09.12. odjezd A, L + České Budějovice

Přehled nástupních míst najdete ZDE.
Podnadpis
ZÁMEK LUDVÍKA II., FRAUENINSEL, INNSBRUCK
Typ ubytování (např. Hotel ***, Stan ...)
hotel***

Ostatní informace:

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je REDOK TRAVEL, s.r.o., IČ 25258281. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK