ITÁLIE CATTOLICA 1999

ITÁLIE CATTOLICA 1999
JEDINEČNÁ  NABÍDKA
        
Pobyt v italském letovisku Cattolica
 
Termín: 15.-22.5. 1999...DĚTI (6-15 let)
Termín: 12.- 19.6. 1999....dospělí
 
Eva tour ve spolupráci s CK Parkam organizují autobusový zájezd do střední Itálie do letoviska Cattolica
 
Italské přímořské letovisko Cattolica ležící v kraji Emilia Romagna jižně od Rimini je typické lázeňské městečko s dlouholetou historií, je vyhledávaným střediskem pro letní dovolenou. Rozkládá se na pobřeží Jaderského moře cca 20 km od Rimini s písečnými plážemi a velkým množství restaurací, barů, cukráren, diskoték a různých obchodů. Typické italské pokrmy jako je pizza si můžete objednat za cca 10.000 ITL. Středem města prochází pěší zóna vhodná pro příjemné procházky a drobné nákupy. Každý večer se zde můžete zaposlouchat do libé melodie zpívající fontány a pozorovat rybáře, jak obratně zacházejí se sítěmi. Přes den se můžete nechat zdarma povozit výletním vláčkem, který objíždí 3 trasami celé městečko. Při jedné z projížděk můžete navštívit těž delfinárium, vstupné činí cca. 15.000 ITL.
V Cattolice se každou sobotu dopoledne pořádá trh s ovocem, zeleninou, ale i s oblečením, obuví atd. Další podobný trh probíhá ve středu v Gabicce Mare, které je vzdáleno asi 20 min pěšky od apartmánů.
V městečku najdete mnoho dalších možností sportovního nebo kulturního vyžití. Sportem můžete začít již v ranních hodinách veřejnými pohybovými a gymnastickými programy na pláži, pokračovat můžete turnaji v plážovém volejbalu, plážové košíkové a v kuželkách na všech úrovních. Pokud budete mít pocit, že jste se ještě dostatečně nevysportovali, můžete navštívit některou s místních posiloven a "potýrat své tělo" ( cca 10.000 ITL ).
Večer se v sezóně na náměstích uskutečňují oslavy za přítomností orchestrů a muzikantských skupin. Poté můžete navštívit některý z typických nočních zábavních podniků, které se ovšem nacházejí vesměs mimo obývaná střediska na svazích a vrcholcích blízkých kopců (vstupné cca 15.000 ITL).
Můžete se též rozhodnout pro projížďku na lodi spojenou s pohoštěním rybami a vínem, která vyjíždí každé odpoledne (cena včetně pohoštění cca 15.000 ITL) nebo večer obohacená kapelou hrající "k tanci a poslechu" (cca 18.000 ITL).
Na písčitých plážích najdete veškeré zázemí pro lenošení u moře: židličky, lehátka a slunečníky (1 plážový servis = 2 lehátka a slunečník stojí na týden 40. - 70.000 ITL), avšak na 2 volných plážích tento servis nemáte. V zázemí dále najdete kabinky a bary a také místa určená plážovým sportům. Pro vodní sporty můžete využít lodičky, šlapadla, windsurf, motorové lodě, vodní lyže a plachetnice.
 
Ubytování:Apartmá jsou umístěna cca 250 m od pláže. K dispozici jsou 4 (BILO) a 6 (TRILO) lůžkové apartmá. Vybavení BILO: ložnice s manželkou postelí, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, koupelna se sprchou, umyvadlem bidetem a WC. Vybavení TRILO: dvě ložnice s manželskou postelí, zbytek obdobné jako u BILO.
 
Cena zahrnuje:      - spotřebu vody, plynu, el.energie
                              - služby zástupce CK              
                              - autobusovou dopravu
                              - 2 krátké výlety (San Marino, Cattolica)
                              - klubovou kartu, která umožňuje nakupovat v Rimini ve vybraných obchodech a restauracích s 10% slevou    
 
Cena nezahrnuje:  - závěrečný úklid(50.000 ITL/Ap)                    - povlečení (20.000 ITL nebo vlastní)
                               - kauci (100.000 ITL nebo 2.000Kč/Ap)          - cestovní pojištění
                               - ručníky/utěrky (7.000 ITL nebo vlastní)