ITÁLIE LIGNANO 2000

ITÁLIE LIGNANO 2000
JEDINEČNÁ  NABÍDKA
        
Pobyt v italské letovisku Lignano
 
Termín: 2.- 11.6.2000
 
Eva tour ve spolupráci s CK Ancora vám nabízí strávit dovolenou v Itálii. Italské přímořské letovisko Lignano leží na břehu Adriatického moře, leží 100 km východně od Benátek a necelých 10 km od Bibione. Patří mezi jedno z nejhezčích a nejznámějších turistických center, která jsou rozseseta jako šňůra perel vinoucí se od Benátek až po Terst. Rušné promenády, moderní rezidence, stovky obchodů, restaurací, kaváren přitahují každoročně tisíce turistů, kterým nabízí dokonalý turistický servis - letní divadlo s pravidelně pořádanými koncerty, zoologickou zahradou , jachetní přístav, aquasplash - vodní park s obřími skluzavkami, tobogány, bazény a mnoha jinými atrakcemi. Každé pondělí od června do září můžete navštívit místní trhy. Dlouhá písečná pláž se pozvolna svažuje do moře, proto je pobyt příhodný pro starší generaci a rodiny s dětmi. Na písčitých plážích najdete veškeré zázemí pro lenošení u moře: židličky, lehátka a slunečníky (1 plážový servis 2 lehátka a slunečník stojí na týden 40. - 70.000 ITL), avšak je zde i volná pláž, kde tento servis nemáte. V zázemí dále najdete kabinky a bary a také místa určená plážovým sportům. Pro vodní sporty můžete využít lodičky, šlapadla, windsurf, motorové lodě, vodní lyže a plachetnice.
 
Ubytování:Apartmá jsou umístěna cca 600 m od pláže v centru města (ne však na hlučné ulici). Kolem Vily je oplocená zahrádka s bazénem. Každý z apartmánů se skládá vždy ze dvou ložnic po 2 lůžkách, obývacího pokoje s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem s ledničkou, sociálním zařízením sa sprchou a WC a dvou balkonů.
 
CENA ZAHRNUJE :
- spotřebu vody, plynu, el. energie         - služby zástupce CK                        - autobusovou dopravu
 
CENA NEZAHRNUJE :
- závěrečný úklid(50.000 ITL/Ap)                      -povlečení (300 Kč / osobu a týden nebo vlastní)
- cestovní pojištění, které je možno sjednat za 200,-Kč / týden (léčebné výlohy, repatriace, přivolání opatrovníka, pojištění storna)