ITÁLIE ROSOLINA MARE 2001

ITÁLIE ROSOLINA MARE 2001
JEDINEČNÁ NABÍDKA
 
Itálie - ROSOLINA MARE
 
 
Termín:    1. - 10.6.2001
 
Rosolina Mare je umístěna v přírodním prostředí delty řeky Pád a od Benátek je vzdálena 60 km (jižně). Pro toto letovisko jsou typické pásy pinií, kterými je město doslova prostoupeno. Ostatně celá tato oblast, delta Pádu (italsky Po) je charakteristická mnohdy až neprostupnou divočinou lesů, lagun, říček a ramen Pádu. Milovníky přírody bude jistě lákat botanická zahrada Delta del Po ve vzdálenosti jen několika kilometrů od letoviska. Všudypřítomné zeleni je v Rosolina Mare podřízen i charakter výstavby, naprostá většina staveb jsou nevysoké vilky nebo domy obklopené zahradou. Větší domy jsou typické hlavně pro centrum, kde je soustředěna i většina obchodů, kaváren a restaurací, kde si můžete odpočinout od slunečních paprsků.
Zdejší 9 km dlouhá pláž je velmi široká a je pokryta jemným pískem. Vstup do vody je pozvolný, což ocení především rodiny s nejmenšími dětmi. Jedná se o klidnější letovisko.
Během Vašeho pobytu můžete uskutečnit i některý z výletů do Benátek, San Marina, Chioggii nebo vodního parku.
Oblast Emilia Romagna je poseta různými architektonickými skvosty a zajímavostmi, z nejbližších míst Vám doporučujeme především Ferrara, Ravenna, Comacchio a další.
 
Ubytování: Apartmá jsou umístěna cca 250 m od pláže a čtvrt hodiny od centra města. Každý z apartmánů se skládá vždy ze dvou oddělených ložnic (po 2 lůžkách), obývacího pokoje s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem s ledničkou, sociálním zařízením se sprchou a WC, balkón nebo terasa.
 
 
CENA ZAHRNUJE :
- spotřebu vody, plynu, el.energie         - služby zástupce CK            - ubytování v Ap 1/4 či 1/6           
- autobusovou dopravu                         - pojištění CK proti krachu   
 
CENA NEZAHRNUJE:                          - závěrečný úklid                    - povlečení
 
cestovní pojištění je možno sjednat u naší cestovní agentury (léčebné výlohy, repatriace, přivolání opatrovníka, pojištění storna)