ŘECKO KORFU 2002

ŘECKO KORFU 2002
JEDINEČNÁ  NABÍDKA
 
ŘECKO-KORFU - AGIOS STEFANOS
 
busem s lehátkovou úpravou a trajektem na 14 dní
 
Termín:26. 5. - 8. 6. 2002
 
CA EVA TOUR spolu s CK MILE vám nabízí zájezd na věčně zelený ostrov KORFU v Iónském moři .
Pro své přírodní podmínky, průzračně čisté moře, množství romantických písečných i kamenitých pláží, stálé počasí a milé místní obyvatele je přitažlivým turistickým cílem.
Vybrali jsme pro vás ubytování na severozápadě ostrova ve středisku AGIOS STEFANOS.Toto středisko nabízí jak sportovní, tak společenské vyžití. Najdete zde půjčovny sportovních potřeb (čluny, šlapadla, vodní skútry, gumové čluny, kanoe a populární banány pro děti), dále horských kol, motorek a aut. Z vodních sportů můžete provozovat paragliding a windsurfing, z ostatních plážový volejbal, basketbal, tenis nebo malou kopanou. Pro zábavu a nákupy zde najdete supermarket, pekárnu, obchody se suvenýry, rybí obchod, diskotéku, bary a herny a samozřejmě klasické řecké taverny. Pláž je zde široká a upravená s pozvolným vstupem do vody. Středisko se pyšní udělením modré stuhy za nejčistější mořskou vodu.
Během Vašeho pobytu můžete uskutečnit i některý z výletů - okruh ostrovem, noční Kerkyra, projížďka lodí na řeckou pevninu do městečka Parga a ostrovů Paxos - Antipaxos a další.
.
Ubytování:. Každý z apartmánů se skládá vždy z ložnice a obýváku s rozkládací postelí nebo ze dvou ložnic (po 2 lůžkách) a kuchyňským koutem s ledničkou, sociálním zařízením se sprchou a WC nebo ze studií pro dvě osoby s možností přistýlky  se sociálním zařízením a kuchyňkou. U ubytovací kapacity je balkón nebo terasaa k dispozici je bazén s volným vstupem.
 
CENA ZAHRNUJE :
- služby zástupce CK                                                          - ubytování v Ap 1/4, 1/2+1 či 1/2        
- zahraniční bus s lehátkovou úpravou                                   - pojištění CK proti krachu   
 
- cestovní pojištění je možno sjednat u naší cestovní agentury (léčebné výlohy, repatriace, přivolání opatrovníka, pojištění storna)
  
Závazné přihlášky přijímá do 19.12.2001 - CA EVA TOUR - paní Horáková, KS LOVOŠ, Lovosice, Po a St: 11.15-16.15.hod                    INFORMACE: Tel. 0419/53 33 99, 0419/ 594 541