ŘECKO JIŽNÍ KRÉTA 2003

ŘECKO JIŽNÍ KRÉTA 2003

JEDINEČNÁ NABÍDKA

 

ŘECKO-KRÉTA-PALEOCHORA

letecky - 10 nocí

 Termín: 28.5. - 7.6.2003

 

CA EVA TOUR ve spolupráci s CK Viamare nabízí zájezd na megálii - velký ostrov či „země uvnitř země“ tj. ostrov Kréta, která má svůj vlastní charakter, minulost a bohatou tradici.

Pro své přírodní podmínky je jedinečná ze všech řeckých ostrovů. Kréta byla nejen kolébkou evropské kultury, ale i domovem minojské civilizace, která zde byla ještě dávno před starověkým Řeckem. Může se pochlubit nejen pozůstatky nádherných paláců, ale jsou zde i ukázky uměleckých předmětů, které každý rok přitahují na tento ostrov mnoho návštěvníků. Nelze též opomenout typickou řeckou pohostinnost i srdečnost a to i včetně výborné řecké kuchyně. Vybrali jsme pro vás ubytování na poloostrově Paleochora ležícím na jihozápadním pobřeží Kréty. Jsou zde zbytky starobylého města, přístav a ve středu městečka Paleochory  je centrum nočního života. Najdete tu jak pláž oblázkovou, tak i pláž písečnou. Obě pláže se mohou pochlubit modrými vlajkami tj. nejvyšší kvalitou. Na těchto plážích si můžete pronajmout slunečník a lehátko za poplatek. Dále jsou tu i divoké pláže, které jsou za městem na obou stranách pobřeží. Během Vašeho pobytu se můžete zúčastnit i některého fakultativního výletu - okruh ostrovem, návštěva starobylé Chánie, Georgiopolis, Kournassa, návštěva archeologických vykopávek Kadros, Spaniakos a další.

 

Ubytování: Každý z apartmánů se skládá vždy z  ložnice a obýváku s rozkládací postelí kuchyňským koutem s ledničkou, sociálním zařízením se sprchou a WC nebo ze studií pro dvě osoby se sociálním zařízením a kuchyňkou.

 CENA: 8.990,- Kč + letištní taxy

CENA ZAHRNUJE :

- služby zástupce CK                - ubytování v Ap 1/4, St1/2                - pojištění CK proti krachu  

- letecká doprava, transfery     - pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti a storna zájezdu

 

CENA NEZAHRNUJE :

- letištní a bezpečnostní taxu=1600,-Kč                   - dopravu LOVOSICE - PRAHA (letiště) - LOVOSICE = 170,-Kč

 

Závazné  přihlášky přijímá do 31.1.2003 - CA EVA TOUR - paní Horáková, KS LOVOŠ, Lovosice - Po, St, Čt: 11.15 - 16.15hod.      INFORMACE: Tel: 416 533 399, 416 594 541