BULHARSKO - letecký zájezd se svozem z Lovosic do letoviska KITEN v r. 2003

BULHARSKO - letovisko KITEN 2003
JEDINEČNÁ NABÍDKA
 
BULHARSKO-KITEN
letecky – 12dní
 
VHODNÉ I PRO KLIENTY, KTEŘÍ NEMAJÍ PARTNERA-RKU NA CESTOVÁNÍ !
 
Lze platit i na splátky !
 
Termín:         24.7. – 3.8.2003
 
CA EVA TOUR ve spolupráci s cestovní kanceláří I. Parkam Holydays nabízí letecký zájezd do Bulharska. Příjemné městečko Kiten leží cca 65km jižně od Burgasu. Ze severu, ale i z jihu je obklopeno mořem s přilehlými plážemi. Severní pláž tvoří spíše záliv,který je obklopen lesnatým pohořím Strandža a tvoří jakýsi útes, což je vhodné pro milovníky přírody. Jižní část je větší a rušnější. Na obou plážích je k dispozici plážový servis (slunečník se 2lehátky). Najdou zde místo i klienti, kteří si koupí na slunečník na místě či si jej přivezou z ČR. Jsou zde i nákupní možnosti a posezení v příjemných restauracích, kde se domluvíte i česky. Jednotlivá letoviska jsou klientům dobře dostupná, jelikož mezi nimi jezdí mikrobusy za velmi přijatelné ceny.
Vybrali jsme pro vás Hotel Parkam Beach Club, který leží poblíž centra, cca 30m od jižní pláže.Hotelový komplex má 60 dvojlůžkových pokojů a 6 apartmánů. Pokoj je vybaven lednicí, televizí, teleonem, rychlovarnou konvicí a má balkón na moře.Je zde k dispozici restaurace, venkovní bazén s vodním baremi dětský koutek v malebné zahradě.
 
Ubytování:. V hotelu Parkam Beach Club pro dvě osoby ( event. 3 osoby) se sociálním zařízením vč.polopenze ( formou švédských stolů)
 
 
CENA ZAHRNUJE :
-služby zástupce CK       -ubytování v pokoji 1/2 ,event.1/3,1/4 vč. polopenze      
-transféry z letiště a zpět do hotelu
-letecká doprava+taxy    - pojištění CK proti krachu    -palivový příplatek
 
CENA NEZAHRNUJE :
    -dopravu busem LOV-PRG( letiště) - LOV = 300,-Kč, cestovní pojištění, které nabízí Eva tour(20Kč/den)
 
Závazné přihlášky přijímá do 30.1.2008 - CA EVA TOUR -pí. Kazdová, KS LOVOŠ, Lovosice, Po+ Stř.,Čtv 11.15-16.15.hod         INFORMACE:Tel.416 533 399, 604 204 895