ŘECKO LEFKÁDA 2004

ŘECKO LEFKÁDA 2004
JEDINEČNÁ NABÍDKA
 
ŘECKO-LEFKÁDA-VASSILIKI
letecky na 14 nocí
Termín:2. 6. - 16. 6. 2004
 
CA EVA TOUR nabízí spolu s CK Viamare zájezd na perlu mezi Jonskými ostrovy na nejkrásnější pláže Řecka a neopakovatelný řecký venkov.
Ostrov Lefkada, nazývaný též Lefkas Vás ohromí svou nádhernou přírodou. Z azurového moře se zvedají strmé vápencové útesy, které jsou porostlé bujnou vegetací. Tyto svahy jsou přerušovány jedinečnými písčitými i oblázkovými plážemi. V údolích se pěstují citrusy, olivy vinná réva a zelenina. Hornaté vnitrozemí Vás naopak upoutá svou malebností a typickým řeckým koloritem. Je zde možno navštívit vesničky, které jsou jedny z nejmalebnějších na ostrově. Rozvoj turistiky na ostrově brzdil řadu let milionář A.Onassis, který se zasadil o to, aby Lefkada zůstala jedním z nejkrásnějších ostrovů Řecka.
 
VASSILIKI:Toto přímořské městečko nabízí jak sportovní vyžití - surfování (západní pobřeží), tak i společenské vyžití. Leží v zeleném údolí na jihu ostrova. Oblázkově - písečná pláž s velmi pozvolným vstupem do vody je dlouhá více než 1 km. Pro milovníky soukromí nabízí Vassiliki několik malebných útulných pláží na východním pobřeží hned za městem. Nepostradatelnou součástí přístavu jsou obchody, bary, cukrárny “kafeniony“ a především pestrobarevné taverny, které Vás pod pergolami lákají k posezení až dlouho do noci. Z přístavu vyplouvají rybářské lodě, ale i lodě výletní, které míří k sousedním ostrovům Kefallonie a Ithaka nebo na blízké pláže na východním či západním pobřeží Lefkády.
 
Fakultativní výlety: - výlet autokarem po astrově s návštěvou hlavního města a kláštera Fenoromeni
       - výlet lodí na přilehlé ostrovy (dle nabídky lodních společností)
 
Ubytování: Každý z apartmánů se skládá vždy z ložnice a obýváku s rozkládací postelí kuchyňským koutem s ledničkou, sociálním zařízením se sprchou a WC nebo ze studií pro dvě osoby se sociálním zařízením a kuchyňkou.
 
 
CENA ZAHRNUJE :
- služby zástupce CK                   -ubytování ve St1/2               - pojištění CK proti krachu  
- letecká doprava                         -pojištění léčebných výloh,úrazu,odpovědnosti a storna záj.
 
CENA NEZAHRNUJE :
    - letištní a bezpečnostní taxu - 1600,-Kč             
    -dopravu LOVOSICE - PRAHA (letiště) - LOVOSICE - 170,-Kč
 
     „ČÍM DŘÍV-TÍM LÍP“ - "Studia s výhledem na moře dostanou ti klienti, kteří se přihlásí mezi prvními.
 
Závazné přihlášky přijímá do 17.12.2003 - CA EVA TOUR -pí. Horáková, KS LOVOŠ, Lovosice, Po+ St: 11.15-16.15.hod                    INFORMACE: Tel. 416 533 399, 416 594 541