ŘECKO ZAKYNTHOS 2009

ŘECKO ZAKYNTHOS 2009

JEDINEČNÁ NABÍDKA

 

ŘECKO-ZAKYNTHOS-TSILIVI

 

letecky na 11 nocí

 

Termín: 4. 6. - 15. 6. 2009

 

CA EVA TOUR ve spolupráci s CK VTT nabízí zájezd na 3 největší ostrov v Iónském moři. Tento ostroj je považován za jeden z nejhezčích a to díky tomu, že má nejen ve středu ostrova pahorky, ale i úrodnou nížinu. Pobřeží je členité a skalnaté a o to především na západní části ostrova. Zbývající část ostrova má krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do vody.Jelikož je zde poměrně dost srážek, tak je ostrov nazýván nejzelenějším ostrovem Řecka. Malebnost zdejšího kraje(a to především na východě ostrova) zdůrazňují citrusové háje i úrodné nížiny, které lemují písčité pláže, a proto si většina klientů myslí, že ostrov je jedna velká rovina. Díky dobrým životním podmínkám se zde žije vzácný mořský živočich – želva kareta obecná.

TSILIVI - Leží na východním pobřeží Zakynthu. Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je dostatečně dlouhá a vhodná i pro rodiny s dětmi. Pro milovníky soukromí jsou v okolí i malé pláže. Nepostradatelnou součástí městečka jsou obchody, bary, taverny, které lákají k posezení až dlouho do noci. Pomocí místní dopravy (autobus) můžeme navštívit další turistická letoviska jako např. Laganas (největší a nejrušnější letovisko ostrova), Kalamaki (je zde vyhlášená dlouhá písčitá pláž, ale nevýhodou je, že letovisko je blízko letiště a je zde tedy hluk z letadel) či  Argassi  (příjemné letovisko, avšak poměrně úzká písečná pláž. Odtud lze vyšlapat do výšky 491 m a tím pokořit horu Skopos). Autobus či lodní taxi vás odveze i na vyhlášené pláže - Agios Nikolaos, Banana Beach, Porto Zoro, Yerakas, Xingia  či nejznámější pláž Navagio s pašeráckým vrakem (pouze lodí, autobusem jen pohled z můstku na pláž)

 

Pro klienty je zde možnost fakultativních výletů:

1.výlet lodí Caretta Caretta                                       

2.výlet lodí na pláž Navagio s pašeráckým vrakem

3.výlet autobusem kolem ostrova

4.Barbecue – výlet lodí s plaváním mimo turistické letovisko a s chutným obědem    

 

Ubytování: V hotelu Mediterranne** poblíž centra letoviska cca 350 m od pláže. Klienti jsou ubytováni v ½  pokojích či ½+1. Pokoje mají sociální zařízení, klimatizaci, telefon, rádio Trezor je za poplatek (ubytování: velmi spokojeno 75%, spokojeno 25% a nespokojeno 0% klientů)

V hotelu se nachází recepce, vstupní hala v velkou TV obrazovkou a satelitem, hotelová restaurace s venkovní terasou (zde se podává snídaně), taverna (zde se podává večeře), vnitřní bar, zahrada a bazén. Slunečníky a lehátky ZDARMA u bazénu, na pláži za poplatek.

Stravování:  formou polopenze. Snídaně bufetová a servírované večeře(předkrm-cca 5druhů,hlavní jídlo-5-10druhů, dezert)

 

CENA: 14.500,- Kč

CENA ZAHRNUJE :

- služby zástupce CK       - ubytování v pokoji 1/2               - pojištění CK proti krachu  

- letecká doprava             - pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti a storna záj.

- letištní a bezpečnostní taxa        -doprava LOVOSICE-PRAHA (letiště Ruzyně) - LOVOSICE

Závazné přihlášky přijímá do 30.1.2009 - CA EVA TOUR - paní Horáková, KS LOVOŠ, Lovosice,

 Po + St: 11.15 - 16.15 hod.                    INFORMACE: Tel. 416 533 399, 416  594 541