KYPR PAPHOS 2010

KYPR PAPHOS 2010 - Jedinečná nabídka
JEDINEČNÁ NABÍDKA
 
KYPR-PAPHOS
 
letecky – 11dní
VHODNÉ I PRO KLIENTY, KTEŘÍ NEMAJÍ PARTNERA-RKU NA CESTOVÁNÍ !
 
 Lze platit i na splátky !!!
 
Termín:         7.6. – 17.6.2010
 
CA EVA TOUR ve spolupráci s CK VTT  nabízí letecký zájezd na Kypr. Rodinný hotel Veronika 3* v kyperském stylu se nalézá v klidnější oblasti letoviska Paphos, která je zvaná "malou paphoskou riviérou" a místní veřejná pláž je jednou z pláží, která byla oceněna modrou vlajkou (značka kvality a čistoty pláže). Pafos byl za dob Římanů vyhlášenou kyperskou metropolí. Největší zachovalou památkou jsou mozaiky, které se zachovaly cca z 1/4 celkové plochy a jsou pod patronací Unesca. Nejkrásnější je mozaika 4 roční období s portréty Matky Země.
Hotel Veronika je  umístěn v zahradě s palmovým zátiším a  je vzdálen cca 480 m od písečné pláže, na kterou se dostanete přes rušnější silnici a cca 15 minut chůze od centra letoviska a cca 30 minut od rybářského přístavu. V okolí hotelu se nachází různé obchody se suvenýry, markety, restaurace, bary, lékárna.
Hotel má k dispozici bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma, tenis (zdarma), videohry (za poplatek), kulečník (za poplatek cca 1€/hra), saunu (je za poplatek cca 10€/osoba/45 minut). Jednou týdně se v hotelu koná společenský večer.
Vodních sporty na pláži - například super jet ski cca 50€/jízda, paragliding 40€/let, banana 10€/jízda . Slunečníky a lehátka na pláži jsou za poplatek cca 2€/lehátko nebo slunečník.
 
 
Ubytování: V rodinném hotelu VERONIKA pro dvě osoby (eventuálně 3 osoby) se sociálním zařízením WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a rádiem, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu nebo na letovisko. Pobyt je včetně polopenze (formou švédských stolů).
 
 
CENA ZAHRNUJE :
- služby zástupce CK       - ubytování v pokoji 1/2, eventuálně 1/3, včetně polopenze
- letecká doprava+taxy    - pojištění CK proti krachu                 - palivový příplatek
   - dopravu busem LOVOSICE - PRAHA (letiště) - LOVOSICE         - komplexní cestovní pojištění
 
Závazné přihlášky přijímá do 28.1.2010:
CA EVA TOUR - paní Horáková, KS LOVOŠ, Lovosice, Po, St, Čt 11.15-16.15.hod