Hotel Ron

Hotel Ron

Cestovní agentura Eva tour Vám doporučuje k odpočinku a rekreaci návštěvu Českého  Švýcarska.

Navštivte malebné městečko Mikulášovice, které se nachází  v nejsevernějším cípu České republiky ve Šluknovském výběžku na hranici s Německem (cca. 50 km od Drážďan).

V létě jsou zde vhodné podmínky pro  vyznavače  cykloturistiky a turismu (pěších túr), jež jsou po obou stranách státní hranice  dobře značené. Dále zde můžete využít  místní přírodní koupaliště, městskou sportovní halu s posilovnou, fotbalové hřiště či v blízkém okolí  tenisové kurty.

K zimním radovánkám lze využít okolních  běžeckých, tak i sjezdových  tratí. Tyto tratě jsou pravidelně udržovány a to jak z české, tak i německé strany, kde jsou vzájemně propojeny.

 

Pro strávení  příjemné dovolené, prodlouženého h víkendu  či konání firemní a jiné společenské akce Vám nabízíme Hotel RON .

Hotel byl postaven v r.1780 a generální rekonstrukcí prošel v r. 1993. V hotelu je  nekuřácká restaurace, úschovna, pivnice, vinárna, letní terasa a salónek pro 30 osob, který je vhodný pro pořádání různých akcí .Hotel má vlastní parkoviště, kde je v noci možnost parkování v uzamčené zahradě.

Hotelová restaurace nabízí  v základní ceně stravování  se snídaní. Lze si doobjednat oběd, večeři, polopenzi nebo plnou penzi.

V nabídce je pokoj jednolůžkový, dvojlůžkový, dvojlůžkový s přistýlkou nebo aparmá s možností 2 přistýlek

Pokoje mají  vlastní sociální zařízení (sprchový kout +WC), televizi, lednici a internet.

Za příplatek lze vzít do hotelu i domácí zvíře.