Dovolená 2013 Řecko - Kos - Psalidi

ŘECKO KOS 2013

JEDINEČNÁ NABÍDKA

ŘECKO - ostrov KOS - letovisko Psalidi

letecky na 12 dní

 

Lze platit i na splátky!

 

 Termín: 26. 5. – 6. 6. 2013

 

CA EVA TOUR nabízí ve spolupráci s CK Inex letecký zájezd do Řecka na druhý největší ostrov Dodekánského souostroví - ostrov Kos. Psalidi je  předměstské klidné letovisko s restauracemi a tavernami, které je vzdáleno 7 km od centra hlavního města Kos. V tomto letovisku je dlouhá písečná pláž s drobnými oblázky při vstupu do moře. My jsme pro vás vybrali hotel Niriides 3* jenž se nachází  20 m od místní písčité pláže, využívané hotelovými hosty a je od ní oddělen místní komunikací. Za většími nákupy a zábavou lze vyrazit do hlavního města, kam často jezdí městský autobus.

 

Ubytování v hotelu NIRIIDES 3* pro dvě osoby (eventuálně 3 osoby) se sociálním zařízením včetně POLOPENZE  (formou bufetu)   

 

 CENA: 13.706,- Kč včetně všech poplatků

 

CENA ZAHRNUJE :

- služby zástupce CK                             - ubytování v pokoji 1/2 ,event.1/2+1, vč. stravy polopenze       

- letecká doprava a taxy                        - pojištění CK proti insolvenci

- palivový příplatek (lze zvýšit v případě, že jej zvedne i letecká společnost)   

- komplexní cestovní pojištění včetně stornopoplatků

 

CENA NEZAHRNUJE:

- dopravu busem po trase LOVOSICE – PRAHA (letiště) - LOVOSICE  ve výši  350,-Kč/osobu          

 

Závazné přihlášky přijímáme nejpozději do 31.1.2013 avšak jen do vyprodání rezervovaných míst (omezená kapacita).

 

HOTEL NIRIIDES 3*

 

Poloha: rodinný 3 poschoďový hotel 20 m od malé písečné pláže, oddělený místní komunikací

Vzdálenost: od letiště - 30 km, od centra – 6 km

Rodinný hotel: recepce s nepřetržitým provozem s lobby barem s velkoplošnou TV, hlavní restaurace, bar, WI-FI. Venkovní bazén i s brouzdalištěm. Slunečníky u bazénu jsou zdarma.

Pro sportovně založené klienty - minigolfové hřiště, tenisový kurt, hřiště na basketball a na nedaleké pláži středisko vodních sportů.

Pokoje: standardní 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, sociální zařízení, vysoušeč vlasů,  SAT-TV, rádio, telefon, lednice, klimatizace,  balkon či terasa. Trezor jen na recepci.

Strava: polopenze skládající se se snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž: cca 20 m od hotelu je soukromá písčitá pláž s pozvolným vstupem s oblázky se slunečníky, lehátky a sprchami. Od hotelu je oddělena místní komunikací.

 

 

FAKULTATIVNÍ  VÝLETY

Okruh ostrovem Kos: celodenní  autobusový výlet po ostrově. Návštěva nejvýznamnějších památek, jenž jsou na ostrově.

Nissyros: lodní výlet na nedaleký ostrov, který vznikl činností sopky a  je spojen s návštěvou vulkánu „Stefanos“ a poté koupáním na romantické pláži s občerstvením.

Patmos: lodní výlet na ostrov, který je známý především věřícím. Autobusem pojedete do místa Grotta, kde pobýval asi 2 roky svatý Jan a psal zde svoji "Apokalypsu" Knihu zjevení – což je poslední část Nového zákona. Dále zde navštívíte klášter Sv.Jana či kapli Pany Marie.

Turecko – Bodrum: lodní výlet na Egejskou rivieru do města Bodrum.  Lze si zde prohlédnout místní přístav, starou část města či utratit eura v místním orientálním bazaru.

Lodní výlet po Egejském moři: – celodenní plavba plachetnicí kolem okolních ostrůvků. Možnost romantického koupání, šnorchlování či návštěva vyhlášené rybářské vesničky Pserismos.

Rhodos: lodní výlet na ostrov spojený s prohlídkou nejznámějších pamětihodností ostrova a především návštěvou hlavního města Rhodos.