Tunisko-fotogalerie hotelů Houda Skanes Serail v Monastiru, Houda Gold Beach Monastir, Skanes Serail v Monastiru, Eldorador Club, Abou Sofiane, Hotel Abou Sofiane, Hotel About Queen, Hotel Le Zenith, Mahdia Beach, Palm Beach Club Hammamet, Caribbean World

Tunisko - Obrázky z hotelů na dovolené na tuniské pevnině

Nafotili jsme některé hotely na pevnině v Tunisku a doufáme, že se Vám stanou inspirací pro strávení příjemné dovolené. U všech hotelů je WI-FI připojení v okolí recepce ZDARMA:

Jední se o hotely - Houda Skanes Serail v Monastiru, Houda Gold Beach Monastir, Skanes Serail v Monastiru, Eldorador Club, Abou Sofiane, Hotel Abou Sofiane, Hotel About Queen, Hotel Le Zenith, Mahdia Beach, Palm Beach Club Hammamet, Caribbean World Borj Cedria, New El Fell Hammamet,

Čím se platí v Tunisku?  Základní měnou je tuniský dinár (1TND = asi 13Kč). Jeden tuniský dinár je 100 milimů. Doporučujeme měnit si USD nebo EURA za místní měnu po částech, protože je zakázáno místní měnu vyvážet ze země a stejně by jste mimo Tunisko místní peníze nesměnili za Kč, EURA či USD.

Doprava  na pevnině v Tunisku a na ostrově Djerba je organizována jako v Evropě tj. autobusem, vlakem (ne na Djerbě), taxíkem nebo tzv. luážem. V letoviscích jsou oblíbené taxíky avšak mezi letovisky spíše luáže.

V Tunisku na pevnině i na ostrově Djerba se organizuje řada fakultativních výletů. Z některých jsme pořídili pro Vás obrázky.

 

 

INFORMACE TUNISKÉ VLÁDY A AČK
Vážení klienti, na základě rozhodnutí tuniské vlády v souladu s článkem 36 dodatku finančního zákona č.54-2014, je od 1.9.2015 v Tunisku na pevnině a na Djerbě ZRUŠENA zavedená odletová taxa ve výši 30 TND (cca 13EURO).
Vážení klienti, informace k bezpečnostní situaci v Tunisku naleznete na následujícím odkazu, kde je vyjádření ACK (Asociace cestovních kanceláří) z března 2015.
Odletovou taxu je povinen uhradit každý návštěvník ze zahraničí bez rozdílu věku a to přímo na letišti v Tunisku na pevnině i na Djerbě před svým odletem ze země. Odletovou taxu musí uhradit i ti turisté, kteří si koupili zájezd před oficiálním zveřejněním této informace.DOPORUČUJEME! Nechcete-li stát ve frontě při odletu z Tuniska, tak si zakupte kolek již při příletu do země nebo během pobytu.