Fotky z hotelů severní Kréty. Z hotelu Blue Bay, apartmany IRINI, Avra Imperial, Evilion, Minoa Palace, Matala Bay, Pilot Beach Resort, Mar Monte Beach, Eva Bay, Jo-An Beach, Bali Star, Bali Beach, Aqua Rithymna Beach, Fodele Beach, Cactus Be

ŘECKO- ostrov Kréta - obrázky z hotelů, studií na severu ostrova

Ubytování na severní Krétě

Ostrov Kréta je nejjižnější a největší řecký otrov. Dovolenou zde můžete strávit od května až do října, i když díky klimatickým podmínkám je zde možné koupání od dubna až do listopadu. Na ostrově jsou nejen zajímavé přírodní úkazy, ale můžete zde navštívit řadu památek.

Klientům, kteří zde chtějí strávit opravdu klidnou dovolenou nedoporučujeme v okolí hlavního města Heraklionu (Iraklio). Je zde totiž letiště a v sezóně, zde každou chvíli přistává letadlo. Takže si často na pláži připadáte, jak na letišti. Naopak pro klienty, kteří chtějí strávit dovolenou v turisticky exponovaném prostředí vřele okolí hlavního města doporučujeme. 

Fotogalerie některých ubytovacích kapacit na severním pobřeží Kréty-Obrázky hotelu Blue Bay, apartmany IRINI, Avra Imperial, Evilion, Minoa Palace, Matala Bay, Pilot Beach Resort, Mar Monte Beach, Eva Bay, Jo-An Beach, Bali Star, Bali Beach, Aqua Rithymna Beach, Fodele Beach, Cactus Beach, Cretan Village, Knossos Beach, The Island, Cactus Royal, Ikaros Beach, High Beach, Mediterraneo, Zephyros Beach, Creta Maris, Katrin hotel, Royal Mare, Cretan Filoxenia, Sentido, Triton,.......

Fakultativní výlety: Prohlídka významného archeologického nalezistě Phaestos, Gortyn spojená s návštěvou letoviska Matala a koupáním na pláži.