Černá Hora - Levná dovolená za dobrou cenu na Budvanská riviéře v jižní části Jadranského moře

Černá Hora - Budvanská riviéra - obrázky z hotelů Poseidon, Regina-Elena, Park-Vile Park, Slovenska Plaža, Montenegro, Splendid, Vila Dijana

Černá Hora - letovisko Budva je jedno z nejstarších letovisek, které se nachází na Budvanské riviéře. Ve starém městě jsou uchovány archeologické vykopávky a  kolem starého města byly již v 15.století postaveny hradby, které město chránily před nájezdníky z moře. Město Budva je nejen městem památek, ale je obklopeno několika plážemi jako Jaz, Rafailoviči, Mogren a nejznámější je Slovenska plaža, která se táhne od Budvy až po Bečiči. Na této pláži si najdou zalíbení klienti, kteří mají rádi jak oblázkovou pláž, ale i ti, kteří mají rádi spíše světle-černý hrubší písek, který se tak nelepí jako písek žlutý. Proto se do Budvy pořádají fakultativní výlety lodí z ostatních letovisek, o které je zájem a klienti si jej pochvalují.

Budvanské riviéra - nabízíme ubytování v letoviscích Jaz, Budva, Bečiči, Petrovac, Pržno, Svatý Stefan

Obrázky některých ubytovacích kapacit na Budvanské riviéře: Jaz - Hotel Poseidon 3*, Budva – Hotel Regina-Elena 3*, Hotel Park-Vile Park 3*, Apartmány Golf 3*, Vila Golf 3*Komplex Slovenska Plaža 3*+Hotel Sentido Tara 4*, Bečiči – Hotel Iberostar Bellevue 4*, Hotel Montenegro 4*, Hotel Splendid 5*, Hotel Tara 4*, Vily Magnolija 4*, Sveti Stefan – Vila Dijana 3*+, Vila Kentera 2* 

Kromě letovisek na Budvanské riviéře lze strávit dovolenou i v letoviscích na Barské riviéře, pojmenované po letovisku Bar, Ulcjinské riviéře dle letoviska Ulcjin nebo Tivatské riviéře pojmenované po letovisku Tivat.

Obrázky okolí a ubytovacích kapacit z ostatních letovisek, které nejsou na našich stránkách u daných kapacit, jako je Barská riviéra, Tivatská riviéra či  Ulcinjská riviéra lze najít v naší fotogalerii.

  

Budvarská riviéra v Černé Hoře, to je to, co právě hledáte zde v nejlevnějších nabídkách

Barská, Ulcinjská, Tivatská riviéra v Černé Hoře, je zde v nejlevnějších nabídkách.