Obrázky z fakultativního výletu - rafting na divoké řece Taře v Černé Hoře

Černá Hora - fakultativní výlet - obrázky z raftingu na řece Tara

Výlet na rafting na řeku Taru - Celodenní výlet na rafting začíná ranním odjezdem autobusu z hotelu. Hlavní část cesty vede podél řeky Pivy přes Risan, Nikšič a do Ščepan Pole, přičemž jsou cestou dělány zastávky na odpočinek a focení krásných panoramat, jako je soutěska s přehradou na Pivském jezeře. Ze Ščepan Pole Vás po snídani zástupci cestovní kanceláře odvezou jeepy do Brštanovice na základnu nad soutokem řeky Pivy a Tary, kde se převléknete do neoprenů a odtud se přesunete terénními vozidly proti proudu k výchozímu bodu na 12 km dlouhou plavbu rafty s instruktory. Sjíždí se divoká řeka Tara s velmi studenou vodou zbarvenou ledovými krystalky do zelena. Při zastávce je možno se ponořit do vody, která má v neoprenovém obleku přijatelnou teplotu. Nezapomeňte fotoaparáty ideálně podvodní, které se na raftu dají uschovat ve vodotěsné krabici.  Cestou se můžete kochat krásnou a zatím ničím nedotčenou přírodou, která se vine kolem řeky. Ti, kteří si opravdu chtějí užít raftingu, tak doporučujeme sednout si na příď, kde si zaručeně užijete několik „sprch“ při vjezdu do peřejí.

Při objednání tohoto fakultativního výletu musíte nahlásit své rozměry. Ty jsou potřeba pro výběr výbavy, která je nutná na rafting. Na základně dostanete dle Vámi nahlášených rozměrů záchrannou vestu, neopren i neoprenové boty. Oblékání do neoprenu je „opravdu“ zábava a klienti si nenechají ujít, aby je kolegové vyfotografovali a měli fotky na památku, stejně, jako se nechávají fotit u pyramid či na Sahaře na velbloudovi. Při raftingu jsou s vámi na raftu profesionální instruktoři, kteří vám během plavby pomohou a poradí. Po plavbě vás čeká oběd v příjemném prostředí s pohledem na řeku Pivu, Taru a Drinu. Večer příjezd busem do hotelu.   Cena : cca 80€/os.

Dovolená v Černé Hoře, to je to, co právě hledáte zde v nejlevnějších nabídkách. 

V Černé Hoře nabízíme několik fakultativních výletů a z těchto obrázky: Výlet lodí kolem černohorského pobřeží do letoviska Budvy; Rafting na řece TaraVýlet Boka Kotorská-Kotor; Noční Ulcinj;