Chorvatsko - Střední Dalmácie - letovisko Drage

Chorvatsko - obrázky z chorvatského letoviska Drage

Letovisko Drage se nachází v Chorvatsku ve Střední Dalmácii poblíž letoviska Pakoštane. V našem on-line katalogu múžete najít odkaz na Drage a "Nové Drage".

V malém letovisku Drage se nachází potraviny, pekárna i restaurace, kde si můžete objednat rybí speciality. V Drage se lze opalovat na cca 100m oblázkové pláži, nad níž se rozprostírají vzrostlé stromy, takže si můžete užít nejen sluníčko, ale i stín.

Doporučujeme zajet si na trh do Pakoštane, kde nakoupíte čerstvé ovoce, zeleninu a další místní produkty za mnohem lepší ceny než v místním krámku.

Z Nového Drage doporučujeme výlet lodí na ostrov Vrgada, kde je navežená písčitá pláž a místní o ní mluví, že je jako "Copacabana" - Podívejte se a řekněte sami, zda je to pravda.

 

Dovolená levně v CHORVATSKU zde v nabídkách včetně last minute. 

Nabízíme zájezdy od cca 300 cestovních kanceláří s odletem z ČR, Německa, Polska, Rakouska, Slovenska za stejné ceny a slevy. Sleva first minute (sleva za včasný nákup), last minute (na poslední chvíli), slevy pro seniory 55+, děti zdarma a řada dalších slev a výhod.