Recenze z Egypta, Hurghada, hotel Palm Royal Soma Bay Resort hodnocení s obrázky od paní Míly ze září 2016

Recenze s obrázky hotelu Palm Royal Soma Bay Resort z egyptské Hurghady od paní Míly ze září 2016

RECENZE od paní Míly - 09/2016 - Egypt - Hurghada - hotel Palm Royal Soma Bay Resort

Palm Royal Soma Bay Resort v Hurghadě. Byla jsem v Egyptě po třetí. Každý hotel má své pro a proti. Tento hotel je 45km od letiště. Přijeli jsme ve 14h. Pokoj byl připravený a bez úplatku byl pokoj s výhledem na moře. Jelikož tam může být kolem 400 lidí, tak nás tam bylo 140. Tak celý personál byl úplně skvělý. Jídla byli tak luxusní, že jsme je ještě nikdy nikde neměli. Na pláž to byla minuta. Výběr lehátek a míst bylo všude plno. Byli jsme tam 1.10.2016 a animace byli jen u moře. Protože tam bylo málo lidí, tak večer v baru asi hodinu program jinak nic, ale nám to stačilo.
Od hotelu se dalo jed rovnou na čtyřkolkách do pouště od místních prodejců na dvě hodiny za polovinu ceny, jak od cestovky. Každý výlet v Egyptě je lepší od místních než od cestovky. Jsou drahé a nespolehlivé. Určí hodinu a čekáte o hodinu déle na recepci na autobus. A to vždy bez omluvy.
Celý tento hotel je dost luxusní a měl by mít alespoň 7 hvězdiček. V tomto hotelu je docela dobré si vzít něco pěkného na sebe k večeři. Je tam klientela Angličanů a bohatých Egypťanů. Všichni jsou fajn a nedělají rozdíly mezi hosty z jiných zemí. Rusové do tohoto hotelu nejezdí a nebudou, protože s nimi mají špatné zkušenosti.
Pokoje luxus - veliké a krásné. Bazény luxus 7 hvězdiček. Internet všude i na pláži zdarma. Nikde gram špíny ani odpadků. Nikdo tam nebere bakšiš.
Každý, kdo do tohoto pojede, tak by měl vědět, že žádný alkohol, opravdu žádný alkohol tam nedostanete. Musíte si ho koupit. Alkohol není v ceně. Dostanete pivo, víno a koktejly bez alkoholu, ale nám to opět nevadilo.
A ještě se musíte připravit na stálý vítr až někdy studený. Do vody se jde, jak na Balatonu. Žádné vlny ani hloubka ani na šnorchlování to není. Top hotel v Egyptě.