Recenze od paní Majky z Černé Hory, Ulcinjské riviéry, z dovolené strávená každoročně od r. 2008 do r. 2017 v komplexu Ada Bojana

Recenze Koplexu Ada Bojana na Ulcinjská riviéra v Černé Hoře, od paní Majky z dovolené 2008 – 2017

RECENZE: Černá Hora - Ulcinjská riviéra - Koplex Ada Bojana - hodnocení od paní Majky - červen 2008-14

ADA BOJANA - jednoduchý komplex budov včetně bungalovů, který je zařízen sektorovým nábytkem z 80.let. Recepce s televizí, kavárnou a veřejnou WI-FI, stolní hry. Časté jsou výpadky elektrického proudu a tekoucí vody, které Vás mohou alespoň jednou za pobyt postihnout. Náhradní generátor však funguje pouze pro jídelnu a recepci. V blízkosti si lze zajít do rybářských hospůdek nebo si lze nakoupit v obchůdku s potravinami.

Stravování - jednoduché švédské stoly a "lite all inclusiv" (roznášený 1 nápoj k jídlu), což je vlastně plná penze s nápoji.

Pláž - Široká, dlouhá písečná pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníku. Písečná pláž je rozdělena rákosovým plotem a z 80% je FKK a 20% oblečená pláž s plážovým barem. Na pláži je k dispozici sprcha nebo hadice na opláchnutí nohou.

Komplex Ada Bojana je umístěn na poloostrově mimo civilizaci a je vhodný především pro milovníky klidu, přírody a nudismu.

Na Adu Bojanu dříve jezdili jen vyznavači nudismu. Až v posledních letech se situace změnila, což někteří ignorují a po areálu se stále pohybují nazí. Proto je třeba toto akceptovat a nevšímat si jich. Jinak nenajdete rozdíl mezi naturisty a oblečenými.