Bulharsko, letovisko Sveti Vlas, Hotel Caesar Palace Beach, hodnocení od pana Michala, červenec 2015

Recenze s obrázky hotelu Caesar Palace Beach v bulharském letovisku Sveti Vlas, od pana Michala z července 2015

Destinace - Sveti Vlas – klidné  letovisko. Okolí hotelu je klidné bez barů a diskoték. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Hotel, ubytování – Hotel Caesar Palace Beach odpovídá službami 4* hotelu. Apartmán pro 4os (2dospělí a 2 děti) byl velmi pěkný s výhledem na moře. Klimatizace zdarma.

Strava - V rámci all inclusive zdarma kopečkové zmrzliny, míchané nápoje, sendviče, dorty, Cola, Fanta, Sprite. Káva z automatu. Vše v neomezené míře. Jídlo standardní. Jako přílohy těstoviny, brambory, hranolky, rýže. Vždy aspoň dva druhy masa. Ryby. Houbové rizoto. Hodně zeleniny a salátů. Ovoce. Zákusky.

Pláž- přímo u hotelu. Na hotelové pláži lehátka a slunečníky za poplatek. Vedle hotelové pláže je veřejná pláž, která nebyla tak udržovaná, jako pláž hotelová, ale vyhovující. Moře čisté a s vlnami. Více klientů dopoledne a odpoledne se přemístili k bazénu, kde jsou lehátka zdarma.

Ostatní – Směnárna ve vedlejším resortu nebo na recepci  hotelu. Výměna z € na Leva (nová bulharská leva= NEW) v omezeném množství. Nákupy v obchodech v resortu vyšší než v ČR, ale při all inclusive není třeba prakticky nic kupovat. Běžně se dá v obchodech platit kartou.

Aquapark v Nesebaru nás moc nenadchl. Cena jako v ČR, svozy od hotelu v ceně. Koupili jsme jen odpolední vstupenku 14-18 hodin a bohatě to stačilo. Všude spousta lidí a čekání. Platba výletu v místní měně u delegátky CK .

Celkově dovolená lepší než v Řecku. Ubytování lepší, moře s vlnami, jídlo stejné. Akorát aquapark byl na Zakynthosu lepší.