Recenze z řeckého ostrova Rhodos, hotelu Marathon ze srpna 2015 od paní Martiny

Recenze s obrázky z hotelu Marathon z řeckého letoviska Kolymbia na ostrově Rhodos od paní Martiny ze srpna 2015

Recenze:  Řecko, Rhodos, hotel Marathon, srpen 2015  

Špatné tam nebylo vůbec nic, nejsme nároční a vážně jsme byli oba nadšený. Tak dobře jsme ještě nikde nejedli. Přítel byl denně  x krát a dobrovolně v moři. Jinde tam vleze tak 2x za pobyt. Kdyby tam bylo živé moře, jako v Egyptě, tak už jedině Řecko. K moři jsme to měli do 10 minut hezkou procházkou. Zastávka autobusu byla 10m od hotelu, takže jsme vyrazili do Lindosu a Rhodosu na výlet. 

Hotel leží v eukalyptové aleji, na rušnější třídě v letovisku Kolymbia, plném restauraci, taveren a obchodů. Hotel je jednodušší, ale nám plně vyhovoval, trávili jsme tam minimum času. Bazén krásný, ale nevyužívali jsme ho. Výhodou je wi-fi na recepci a u bazénu.

Stravováni naprosto vynikající, nebylo nic, co by nám nechutnalo. Žádné fronty u jídla, vždy jsme našli volný stůl. 

Na výběr jsou 3 pláže. My jsme si oblíbili tu velkou širokou jižní pláž. Moře bylo teplé, krystalově čisté. V moři jsou oblázky, pláž je písečná. Lehátka za poplatek 8€ za set. Nevyužívali jsme, koupili jsme si slunečník a leželi na osušce, jako plno ostatních.

Zájezd jsme kupovali na poslední chvíli. V Řecku jsme byli poprvé a určitě to nebylo naposledy. Prožili jsme krásných 7 dní. Hned bych se tam zase vrátila.