Recenze a obrázky z Turecka, oblasti Türkel, hotel Numa Beach od pana Jiřího z června 2017

Recenze s obrázky hotelu Numa Beach v turecké oblasti Türkel, ohodnocené panem Jiřím z června 2017

Numa Beach & SPA je příjemný, komfortní a moderní hotel, jehož majitel dává velký důraz na klid, a proto zde nenajdete žádné děti do 16 - ti let, večer zde není žádná diskotéka a veškeré aktivity v hotelu a okolo bazénu končí ve 22,00hod. Lobby bar je otevřený do půlnoci. Komfortní pokoje jsou nově vybaveny luxusními postelemi a na stole nechybí mísa s ovocem.

Strava: Jídlo je zde rozmanité a chutné. Výborná a pestrá kuchyně zve na místní i mezinárodní speciality jako je kebab, falafel, ale dostanete zde i grilovaného tuňáka nebo hovězí steak. Máte možnost si vybrat z několika druhů mas, zeleniny, salátů, dresinků, ovoce a mnoha vynikajících zákusků.

Za zábavou lze dojet do centra Alanye, kde je kousek od hotelu zastávka autobusu.  

Pláž s lehátky a slunečníky se nachází přímo před hotelem, je menší oblázkovo - písčitá, avšak s plážovým barem. Přímo u hotelu najdete hlavní bazén s lehátky a slunečníky, vedle něhož se nachází bar, kde se během dne podávají také svačiny a ala carte restaurace za poplatek. Na střeše hotelové budovy najdete další bazén a wellness centrum, kde za poplatek můžete ležet v klidu odpoutáni od ruchu hotelu.

Hotel je vhodný pro toho, kdo chce strávit klidnou a relaxační dovolenou.