Recenze z řeckého ostrova Lefkáda, letoviska Vassiliki, hotelu Vassiliki Bay. Hodnocení s obrázky od paní Jitky z července 2017

Recenze s obrázky hotelu Vassiliki Bay, letoviska Vassiliki na ostrově Lefkada od paní Jitky z července 2017

Recenze hotelu Vassiliki Bay na řeckém ostrově Lefkada z letoviska Vassiliki od paní Jitky - 07/2017

Zdravíme po dovolené a chceme poděkovat za pomoc s výběrem lokality, ostrov Lefkada a letovisko Vassiliki jsou úžasné. Příroda neuvěřitelná a podnikaly jsme hodně výletů lodí, tak že jsme se dostaly na ty nádherné a neuvěřitelné pláže.

Jediné, co bylo hrozné byly večeře v hotelu, ale na to nadávali všichni. Bohužel večeře nebyla formou bufetu, prostě žádný výběr z vícera jídel. Nebylo to moc dobré a dali jsme to vědět delegátce, že je škoda, že tak dobře situovaný hotel, kousek od všeho nemá dobrou kuchyni. Chodili jsme pak do restaurací a tam vařili výborně.

Hotel byl jinak čistý. První noc jsme spali v přízemí, protože neměli volný pokoj, co pro nás měli mít. Ten v přízemí byl bohužel vedle prádelny a kuchyně, takže od 4 ráno už na sebe hulákali a mlátili s nádobím, jak připravovali snídaně. Lituji lidi, co tam dole tráví celou dovolenou. Druhý den nás přestěhovali do patra, což už bylo OK.

Posílám obrázky z hotelu Vassiliki Bay, letoviska Vassiliky a z lodních výletů na Lefkadě.