Recenze s obrázky od pana Martina z Bulharska, letovisko Slunečné pobřeží, hotel Continental z června 2017

Recenze a obrázky hotelu Continental z bulharského letoviska Slunečné pobřeží od pana Martina z 062017

Přiletěli jsme do Bulharska 8.6.2017. Bohužel tento den a ještě další den pršelo. Cesta z letiště v Burgasu autobusem na Slunečné pobřeží do hotelu Continental trvala asi 30 min. Když jsme přijeli do hotelu, tak na nás vše padlo. Ošklivé počasí i velký „komunistický" hotel s dlouhými chodbami. Ubytovali nás v rekonstruovaných pokojích tzn.v hotelové části mající 3*. Bylo zde vidět, že pokoje jsou po opravě nebo byl dle známých ve vyšších patrech vyměněný nábytek i nové matrace. Měli jsme stravu all inclusive a nejen podle mě, ale i podle ostatních bylo zde jídlo opravdu dobré. Maso pokaždé jiné, ke kafíčku vždy nějaké zákusky nebo jiné občerstvení. Pití alkoholické i nealkoholické nápoje během celého dne, což změnilo celý pohled na dovolenou v hotelu Continetal. Veškerá nedůvěra a melancholie přešla s hezkým počasím a velmi dobrým jídlem.

Hotel je schovaný v lesíku asi 300m od pláže. Po prohlídce Slunečného pobřeží jsme konstatovali, že je jako jeden z mála, postaven v zeleni a klidném prostředí. U hotelu je velký bBulharsko -Slunečné pobřeží a ulovený krabazén, ale má bohužel jednu nevýhodu a tou je vstup do velkého bazénu po schůdcích. Nebyl problém se slunečníky a lehátky, které jsou u bazénu zdarma. Výhodou je, že je zde i bar, takže odpolední občerstvení bylo i u něj. Po příchodu na pláž jsme byli překvapeni cenou plážového servisu (1slunečník+2lehátka), který byl 30leva/den což je asi 15euro. Ještě štěstí, že část pláže byla neplacená, takže jsme si tam lehli na písek a užívali si moře. Je pravda, že na začátku dovolené bylo moře dost studené, ale jelikož jsme tam byli 12dní, tak se moře stále oteplovalo.

Využívali jsme i místí atrakci, což je vláček, který jezdí za jednotnou cenu 8 Leva po Slunečném pobřeží a dále i do Nesebaru.

Bulharsko-starý Nesebar

Jeden den, když bylo pod mrakem, tak jsme si sedli do místního mikrobusu a udělali výlet do starého Nesebaru (Nessebaru), kde jsme si prohlédli staré město, která patří do památek, chráněné UNESCO, což jsme zvládli i bez průvodce. Je zde řada kostelů, ale kdyby jsme si měli prohlédnout každý z nich, tak by to bylo minimálně na celý den.

 Bulharsko -Slunečné pobřeží no nekupte to za 15 euro

 

Dovolená nakonec dopadla dobře na začáteční nepřízeň počasí. Nakoupili jsme si nějaké oděvy, boty, věci z kůže, brýle a místní "Plicku", za lepší ceny než u nás. Dovolenou v hotelu Continental mohu doporučit pro normální (nenáročné) klienty, kteří mají rády jídlo a klid.