Recenze z Řecka, ostrova Lefkada, letovisko Vassiliki, hotel Apollo 3* ohodnocené panem Lukášem z července 2014

Recenze s obrázky hotelu Apollo na řeckém ostrově Lefkada v letovisku Vassiliki od pana Lukáše

Hotel Apollo *** na ostrově Lefkada ve Vassiliki

Hotel byl středně velký s výhledem na moře. Bohužel jsme dostali pokoj, kde balkon byl obehnaný zdí, pod ním střecha a podlaha prkenná s prosvítajícím světlem ze spodního patra.

Pokoj jinak čistý, bez problémů.

Strava – snídaně jednotvárné, formou bufetu. Pokud člověk každý den volil něco jiného, byl výběr dostačující. Večeře byly podávány kuchařkami přes pult, vařily dobře, byla zde nejlepší musaka, co jsme kdy jedli. Jídlo bylo chutné. Nápoje bylo možno zakoupit během večeří.

Pláž menší s kamínky byla hned pod hotelem, navazovala na ni další menší pláž. Pětiminutovou procházkou podél taveren u pobřeží se člověk dostal na dlouhou pláž, kde byla možnost pronajmout si i lehátka se slunečníky. Po pobřeží se dalo dojít do další vesničky, kde bylo několik dobrých taveren. Rozhodně za procházku stojí pláž Agiofilli, na kterou jezdí i lodní taxi. Při půjčení automobilu stojí rozhodně za návštěvu pláže Egremni a Porto Katsiki.

Okolí hotelu – centrum je již zmíněných 5 minut chůze, vládne zde klid a pohoda.

Naše hodnocení – moře bylo křišťálově modré, za návštěvu stojí projížďka trajektem na ostrov Kefalonia. Do Vassiliki bychom se někdy bez problémů vrátili. Nezapomeňte navštívit hlavní město, za návštěvu stojí vodopády v Nidri, ale také prameny s vodopádem Kerassia, které  jsou v naprosto klidném místě bez turistů.