Pojištění Mondial

Pojištění Mondial

Skupina Mondial Assistance Group je světovou jedničkou v oblasti služeb cestovního pojištění a zákaznických služeb. V České republice a na Slovensku vystupuje pod značkou Mondial Assistance International AG - organizační složka.

Mondial Assistance je leaderem v oblasti cestovního pojištění a asistenčních služeb. Celosvětová sít poskytovatelů zahrnuje lékaře a zdravotnická zařízení, specialisty a řemeslníky v oblasti stavebnictví, servisy, importéry a dealery vozu, letecké a železniční společnosti.

Skupina spravuje 33 operačních center s nepřetržitým provozem ve 29 zemích 5 kontinentů. Více než 9.300 zaměstnanců hovoří 40 jazyky a je podporováno sítí 240 korespondentů a vybraných 400.000 poskytovatelů služeb.

Cestovní pojištění a zdravotní asistence

Pokrývající široký rozsah rizik, zahrnující zdravotní asistenci, pojištění pro případ zrušení či přerušení cesty, ztráty zavazadel, helpdesk a další. Kvalitní asistenční služby včetně repatriace a následné péče jsou neodmyslitelnou součástí cestovního pojištění.

  • Pojištění léčebných výloh nejen s maximálním plněním
  • Základní řada tarifu MAXI, PLUS, MINI
  • Možnost samostatného pojištění STORNA zájezdu
  • Úrazové pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škodu
  • Pojištění zavazadel a doplňkových asistenčních služeb
  • Asistenční služby pro naše klienty v rámci cestovního pojištění

non-stop asistence v případě potřeby pomoci

STORNO - Rozsáhlé pojištění při zrušení zaplacené cesty, které lze uplatnit unikátně mimo standardních důvodů jako jsou hospitalizace, nemoc či úmrtí také při nečekaných životních událostí jako jsou rozvod, ztráta zaměstnání a těhotenství. Zrušení lze uplatnit na zájezd, letenky, jízdenky, lodní lístky, ubytování a na pronájem auta, jachty, na vstupy do muzeí atd. a vše až do částky 250.000 Kč.

Pojištění storna cesty je možno sjednat nejpozději následující pracovní den po zaplacení první zálohy nebo celkové úhrady za zrušenou cestu.

Jde o samostatně sjednatelný produkt, který je možno sjednat i bez léčebných výloh.

LÉTO A ZIMA AUTEM - produkt speciálně vytvořený pro cestování po Evropě autem. Spojuje v sobě cestovní pojištění a technickou asistenci vozidla, kryjící tzv. „chyby řidiče“, jako jsou např.

GOLFOVÉ POJIŠTĚNÍ A PŘIPOJIŠTĚNÍ - unikátní produkt na českém trhu, poloviční sazba za 1 dítě až do 18 let (u všech produktů), odměna za hole in one až 20 000 Kč, při ztrátě, zpoždění letadla proplaceno vybavení včetně bot, Splňuje požadavky i nejnáročnějších hráčů golfu

Přejít na stránku zřízení pojištění Mondial.


Sazebník cestovního pojištění