Šlágr koncert na Šlágr dovolené s umělci TV Šlágr v České republice, Černé Hoře, Bulharsku a Chorvatsku.

Šlágr - Co je to Šlágr dovolená a jak probíhá šlágr koncert?

Co je to Šlágr dovolená? Šlágr dovolená je nabídka cenově zvýhodněných pobytů z katalogu DOTOVANÉ POBYTY 50+ v kombinaci s koncerty oblíbených umělců TV Šlágr. 

Tento projekt vznikl v roce 2016 ve spolupráci cestovní kanceláře Kovotour Plus (jsme jedni z výhradních prodejců pro Prahu a Lovosice, kde máme kamenné pobočky) a TV Šlágr. Na Šlágr koncertu se nesetkáte jen s dechovkou, ale i populární a melodickou hudbou, která dokáže publikum nejen zaujmout, ale i roztančit. Vše se děje živě a v blízkém kontaktu s umělci. V ceně Šlágr dovolené jsou převážně 2 koncerty za pobyt, rezervace místa a stolu na koncertu, občerstvení v rámci koncertu (víno, voda).

Chcete vidět, jak probíhá Šlágr koncert? Nabízíme Vám na ukázku fotky a videa z večera na Šlágr dovolené v černohorském Ulcinju z června 2016. Šlágr koncert se odehrává v baru na pláži u hotelů Olympik a Bellevue s Frankim a Márou a tančil i Franta Marek. Večer byl plný hudby a tance a najdete je na tomto videu.

Hned od začátku se tento projekt ujal a tito umělci a těchto hotelech se v roce 2017 zúčastnili Šlágr dovolené v Černé Hoře, Beskydech a Chorvatsku, kde nejen bavili klienty, ale i sami poznávali krásy dané destinace. O oblíbenosti tohoto projektu svědčí i ta skutečnost, že od začátku září díky Šlágr dovolené byly do konce sezóny absolutně vyprodány letenky do Černé Hory. 

Na rok 2018 se nabídka Šlágr koncertů rozšířila ještě na další destinace. Už není jen v České republice a Černé Hoře, ale i v Bulharsku a Chorvatsku, kam se začne od půlky června létat na ostrov Krk a najíždět do blízké destinace Crikvenica. 

 

Šlágr dovolená 50+Černá Hora         Šlágr koncert v Černé Hoře s Frankim a Márou