Dárkové poukazy od Eva touru

Dárkové poukazy

CA EVA TOUR pro Vás připravila zajímavou nabídku, která je vhodná pro to, abyste mohli obdarovat své známé, příbuzné, přátelé, kolegy, zaměstnance či obchodní partnery. Jedná se o dárkové poukazy, které jsou osvědčeným a velmi vítaným luxusním dárkem. Dárkové poukazy nabízíme v různých nominálních hodnotách, které si určíte Vy sami, minimální částka je však 500 Kč.

Dárkové poukazy budou vystaveny v nejbližší době po obdržení objednávky, nejpozději však do 48 hodin. Poukazy budou poté odeslány na adresu objednatele spolu s fakturou. Dárkový poukaz si lze objednat i hotovostní platbou přímo v kanceláři, kde mu bude vystaven.  
Poukazy nabudou platnosti dnem připsání částky shodné s hodnotou poukazu na účet společnosti EVA TOUR s.r.o. Do té doby jsou poukazy neplatné a nemohou být uplatněny.
Každý poukaz je opatřen sériovým číslem, razítkem a podpisem k tomu odpovědné osoby a dále v databázi společnosti bude uloženo jméno a adresa objednavatele.
Poukaz lze uplatnit pouze v rámci jednoho nákupu, nelze ho uplatnit po částech. V rámci jednoho nákupu je možné využít i více poukazů, jejichž nominální hodnota se sčítá. Zakoupené poukazy není možné vyměnit zpět na peníze.
EVA TOUR s.r.o. v žádném případě neodpovídá za ztracené nebo ukradené poukazy.
Poukaz lze uplatnit při nákupu všech služeb, které jsou v nabídce cestovní agentury EVA TOUR. Při objednávce je nutné prodejci zaslat kopii faxem či e-mailem. Prodejce ověří jeho platnost, po úspěšné rezervaci dané služby (např. zájezdu a sepsání Śmlouvy o zájezdu) bude poukaz uplatněn a jeho sériové číslo se tak stane neplatným.
Zakoupení dárkových poukazů není zdanitelným plněním a proto nelze uplatnit odpočet DPH.
V případě Vašeho zájmu objednávejte dárkové poukazy na emailu:evatour@evatour.cz