Ceny linkové autobusové dopravy z Čech do Chorvatska na Jadran a zpět

Autobusová linková doprava do Chorvatska - ceník a pobytová místa v Chorvatsku

Ceník pravidelné autobusové linky do Chorvatska - Dalmácie

Začínáme 25.5.2018 - první cesta do Chorvatska

Chorvatsko je stále více vyhledávaným cílem letní dovolené. Od roku 1997 je provozována autobusová doprava, která klientům zajišťuje pohodlnou cestu a komfortní přepravu do všech letovisek jižní Dalmácie. Odjezd autobusu z České republiky (z Prahy) do Chorvatska je každý pátek a odjezd z Chorvatska je každou sobotu. Výstupní místa v Chorvatsku začínají od Zadaru a poslední možná zastávka je Gradac. Jízdenky můžete zakoupit v naší cestovní agentuře osobně, možno objednat také e-mailem či telefonicky.

Autobusová linka do Chorvatska se provozuje moderními zájezdovými autobusy, které jsou vybaveny bezpečnostními pásy, klimatizací, televizí, DVD, dobíjecími zásuvkami USB, GPS a WIFI (jen v ČR a v Chorvatsku). V průběhu celé cesty si lze zakoupit občerstvení.

CENA : 2.300 Kč / zpáteční jízdenka

CENA : 1.500 Kč / jednosměrná jízdenka

Nástupní místa v ČR: odjezd z ČR do Chorvatska každý pátek ve 13:30 z Prahy ze stanice metra "C" ÚAN Florenc, možnost nástupu po trase STŘECHOV - HUMPOLEC - JIHLAVA - BRNO - BŘECLAV - BRATISLAVA. Výstupní místa v Chorvatsku: MASLENICE, POSEDARJE, ZADAR, BIBINJE, SUKOŠAN, SVETI PETAR NA MORU, TURANJ, SVETI FILIP I JAKOV, BIOGRAD NA MORU, PAKOŠTANE, DRAGE, PIROVAC, TISNO, MURTER, TRIBUNJ, VODICE, ŠIBENIK, BRODARICA, ŽABORIČ, GREBAŠTICA, PRIMOŠTEN, ROGOZNICA, MARINA, TROGIR, KAŠTEL, SPLIT, PODSTRANA, JESENICE, DUGI RAT, DUČE LUKA, DUČE ROGAZ, OMIŠ, STANIČI, ČELINA, RUSKAMEN, LOKVA, ROGOZNICA, MEDICI, MIMICE, MARUŠIČI, PISAK, BRELA, BAŠKA VODA, BAŠKO POLJE, PROMAJNA, KRVAVICA, MAKARSKÁ, TUČEPI, PODGORA, DRAŠNICE, IGRANE, ŽIVOGOŠČE, MALA DUBA, BLATO, DRVENIK, MALI DRVENIK, ZAOSTROG, PODACA, BRIST, GRADAC

Poptejte autobusovou dopravu zde

Objednávku následně vyřídíme osobně (hotově), popř. po úhradě bankovním převodem budou jízdenky zaslány e-mailem.

Kromě pravidelné kyvadlové dopravy do Chorvatska nabízíme zájezdy od cca 300 cestovních kanceláří autobusovou dopravou, ale i s odletem z ČR, Německa, Polska, Rakouska, Slovenska. Naše ceny včetně slev (včasný nákup, last minute, děti zdarma, dotované pobyty 55+ atd.) jsou stejné, jako inzerují pořádající cestovní kanceláře . Obrázky z ubytování a z fakultativních výletů z destinací od nás a našich klientů.