Turecko_letovisko Side_památky, ale i fotografie a popis hotelů

Turecko_letovisko Side_fotografie a popis hotelů

 

 

Fotogalerie některých ubytovacích kapacit v letovisku Side -Kamelya World-Selin, Kamelya World-Kamelya, Vesta, Pegasos World Side,  Laphetos Beach Resort & Spa, Selge Beach Resort & SPA,

Večerní Side-památky

Side s písečnými plážemi Vás nezklame.

 Dovolená v Turecku, jasná volba.Hledejte zde v nejlevnějších nabídkách.

 

Side-Colakli-leží cca 14km od Side nachází se zde "Komplex hotelů Kamelya Word( hotely Selin,Kamelya a Fulya)", které během roku 2008 prošly rozsáhlou rekonstrukcí. Je zde především ruská klientela, ale kde v Turecku není?! Vedle komplexů je fotbalové hřiště.

Hotel Selin 5* - luxusní hotel, který je postaven přímo u široké písčité pláže s pozvolným vstupem do vody. Strava je Ultra All inclusive, kde byl otevřený bar po dobu 24hod. pro celý komplex hotelů, který nabízí mimo jiné vybrané druhy importovaných alkoholických nápojů(bacardi, campari, martini, tequila, whisky..).. K dispozici jsou 2 tenisové kurty.

Hotel Kamelya 4*+ (Kamelya Holiday Village 5*)-- je rozsáhlý komplex, kde jsou nejen standartní pokoje, studia, ale i pokoje deluxe. U hotelu je aquapark a proto je vhodný pro rodiny s dětmi. Restaurace, bary, obchody jsou postaveny v "arabském" stylu, avšak dosti barevně ztvárněném. Strava je Ultra All inclusive, kde je otevřený bar po dobu 24hod. pro celý komplex hotelů. Je zde několik bazénů a k dispozici jsou 4 tenisové kurty.

Side-oblast Manavgat, která je vzdálena cca 2km od centra Side se nachází Vesta hotel 3* - Vhodné pro nenáročné klienty, kteří chtějí pouze polopenzi, přičemž v okolí si lze obstarat oběd nebo něco koupit. Soukromá písečná pláž se nachází cca 200m od hotelu.

Pegasos World Side 5* – se nachází v oblasti Side-Sorgun (4km od centa Side). Vhodné pro náročné klienty, přičemž zde byla ubytovaná převážně klientela ze Skandinávie. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, kterým je k dispozici dětský bazén se skluzavkami. Hotel leží přímo u písečné pláže s barem na pláži.