NĚMECKO - MOVIE WORLD1997

NĚMECKO MOVIE WORLD 1997
Zájezd - NĚMECKO- zábavný park MOVIE WORLD
Termín: 19. - 21.9.1997
CK EVA TOUR, Heydukova 7, Praha 8 ve spolupráci se společností  Warner Home Video pobočka v ČR - soutěž CINEMA zajišťuje zájezd do Německa - zábavný park  Movie World ve městě Bottrop-Kirchhellen. Tento park se rozkládá na 40 hektarech a skládá se z 5 sektorů jež májí téma "fascinující film".
 
kladní kámen byl položen v květnu 1994 a park byl otevřen v červnu 1996 jako "Warner Bros Film Svět Evropa Německo" na území bývalého zábavního parku "Traumlandpark", který nahradil již dříve fungující park "Märchenwald". Celkem téměř 400 milionů DM se investovalo do nového parku a přilehlých filmových studií.
Každá oblast( THE OLD WEST, GOTHAM CITY , LOONEY TUNES LAND , MARIENHOF, THE HOLLYWOOD STREET SET)  je založena na slavných filmech  společnosti Warner Bros a úspěšné německé produkci. Byla zde otevřená první dřevěná horská dráha.Další  nové  dráhy jezdí jako Top Spin, "Riddler pomsta", a "Looney Tunes Tea Party"
 
V ceně zájezdu je zahrnuta doprava KAROSA LUX Praha - Bottrop a zpět, průvodcovské služby, komplexní pojištění u AIG, AMCICO a.s. a malé občerstvení.