Turecko | Praha a Lovosice

Detail státu

Turecko Turecko - transparent

Nabízíme 803 ubytovacích kapacit za cenu 6 934 Kč - 272 879 Kč.

Eva tour.cz, Dovolená first minute 2018 u moře, zájezdy na poslední chvíli, děti zdarma, děti se slevou, exotika, hory, lyže, dovolená pro seniory
České CKNěmecké CK
Rozšířené hledání
Senior
zájezdy
Poznávací
zájezdy
Okružní
plavby
Hory
lyže
Exotická
dovolená

Adventní
zájezd

DOPORUČUJEME využít slev především rodinám se 2 dětmi, aby si zájezd kupovaly co nejdříve, protože pokoje se 2 přistýlkami jsou v hotelech v omezeném počtu.

Nabízíme zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří s odletem z ČR, Německa, Polska, Rakouska, Slovenska.
Naše ceny včetně slev jsou stejné, jako inzerují pořádající cestovní kanceláře.
Obrázky z ubytování a z fakultativních výletů z destinací od nás a našich klientů.

 

 

Destinace:

Turecko – země půlměsíce

Turecko je charakterizováno jako země Orientu situovaná na pomezí dvou kontinentů. Křesťanské tradice se zde mísí s islámem, azurové pobřeží pak s divokými svahy a loukami. Netradiční architektura a cenová dostupnost dělají z Turecka ideální místo pro trávení letní dovolené u moře v páru i s rodinou.

 

Základní informace

Rozloha Turecka činí 780 580 km². Počet obyvatel se podle posledního sčítání lidu pohybuje okolo čísla 74 724 269. Sousedy Turecka jsou Bulharsko, Řecko, Sýrie, Irák, Irán, Arménie, ÁzerbájdžánGruzie. Úředním jazykem pak turečtina.

 

Oficiální název země

Oficiální název Turecka zní Turecká republika (Türkiye Cumhuriyeti, Republic of Turkey).

 

Hlavní město

Hlavním městem Turecka je Ankara.

 

Měna v Turecku

Oficiální měnou Turecka je turecká nová lira (1 TRY = 8,32 Kč),

 

Časové pásmo

Východoevropský čas (UTC+ 02:00)

 

Cestovní doklady

Vstup do Turecké republiky je možný pouze na platný cestovní pas (nikoli pouze na občanský průkaz). Cestovní doklad pro vstup do Turecka musí být od 1. 1. 2015 platný nejméně 90 dnů, plus 60 dnů, tj. 150 dnů od data vstupu na území.

 

Vízum a vstupní formality

 

Vláda Turecké republiky zrušila s účinností od 1. ledna 2005 vízovou povinnost pro držitele cestovních pasů České republiky, kteří cestují do Turecké republiky za turistickým účelem a jejichž pobyt nepřesáhne 90 dnů v průběhu 180 dnů.

 

Celní a devizové předpisy

Dle ministerstva zahraničních věcí ČR do Turecka nesmí být bez zvláštního povolení dovezeny ostré náboje a zbraně. Vývoz starožitných předmětů (starších 100 let) je zakázán. Při vývozu nově vyrobeného koberce je nutno předložit doklad o koupi.

 

Bezcelně lze do Turecka dovézt 200 ks cigaret, 50 ks cigár (tj. doutníků, jejichž váha nepřesahuje 3 g), 10 ks doutníků, 200 g cigaretového tabáku společně s 200 ks cigaretových papírků (nebo 200 g dýmkového tabáku nebo 200 g žvýkacího tabáku nebo 50 g šňupacího tabáku), 1 kg kávy, 1 kg instantní kávy, 500 g čaje, 1 kg cukrovinek, 1 kg čokolády, 1 láhev alkoholických nápojů o objemu 100 cl nebo 2 láhve alkoholických nápojů o objemu 75 cl, 5 balení parfému, toaletní vody nebo vody po holení, jejichž obsah nesmí přesahovat 120 ml. Léky, léčiva a zdravotní potřeby je možné bezcelně dovážet pouze pro osobní potřebu.

 

Důležité kontakty

 

Hasiči: 110

 

První pomoc: 112

 

Policie: 155

 

Četnictvo (jandarma): 156

 

Turecké předčíslí: +90

 

Velvyslanectví ČR Istanbul: +90212/368 8034 nebo +90212/368 8035

 

Nouzová linka: +90/533/2573880

 

Generální konzulát České republiky v Turecku:

 

Abdi Ipekci Cad. 71
Maçka
Istanbul
34 367

 

Zdravotnická služba

V Turecku neexistují žádná omezení při poskytování zdravotní péče cizincům. Soukromá zdravotnická zařízení jsou na velmi dobré evropské úrovni. Státní zařízení v hlavních centrech jsou na slušné úrovni. Při ošetření ovšem mějte na paměti, že řada lékařů bude požadovat přímou úhradu nákladů, které vám budou proplaceny po návratu do ČR. Proto se vyplatí vzít si s sebou patřičnou hotovost.

 

Přírodní podmínky

 

Turecko z jihu omývá Středozemní moře, ze západu moře Egejské a ze severu Černé. Stát se rozprostírá na území Asie a jihovýchodní Evropy. Poloostrov Malá Asie, kde se nachází zhruba 97 % území, je od evropské části oddělen Marmarským mořem a průlivy Bospor a Dardanely. Na severu Turecka naleznete Pontské hory, na jihu a jihovýchodě pak pohoří Taurus, kam se pořádají pravidelné zájezdy a výšlapy. Největší řeky Turecka jsou Eufrat, Tigris, a Kızılırmak. Mezi největší a turisty nejoblíbenější jezera patří Vanské jezero, jezero Tortumjezero Tuz. Pokud mlujete horskou turistiku, nevynechejte slavnou horu Ararat.

 

Řada turistů dává ovšem více než jezerům přednost dovolené na tureckých plážích. Mezi ty nejznámější a nejoblíbenější jistě patří Patara (Turecká riviéra, písčitá), Olu Deniz Beach (Fethiye, písčitá), Gemile Bay Beach (Gemile, zčásti písčitá), Turtle (Iztuzu) Beach (Gemile, písčitá), Calis Beach (Fethiye, písčito-oblázková), Kleopatra Beach (Alanya, písčitá), Olimpos (Antalya, písčitá), Alanya Beach (Alanya, písčitá), Lara Beach(Antalya, písčitá) nebo Konyaalti Beach (Antalya, písčitá). Překrásné je také tzv. „Údolí motýlů“ ‑ Butterfly Valley (Fethiye, oblázkovo-písčitá), které se společně se zdejší pláží stává v období od června do září domovem tisíců překrásných barevných motýlů, kteří se do tohoto klidného údolí přilétají pářit.

 

Místa, která stojí za návštěvu

Drtivá většina turistů míří na Tureckou a Egejskou riviéru. Taková dovolená v Turecku v luxusním hotelu u moře totiž často bývá tím pravým balzámem na duši. A hotelů s all inclusive programem je právě v obou riviérách doslova jako hub po dešti.

 

Za návštěvu jistě stojí město Istanbul, kde se mísí zdejší kultura s nadčasovou modernou. Nevynechejte příležitost nakupovat v místních bazarech, ale i na tržnicích. Navštivte palác Dolmabahce, jehož prostory se rozprostírají na ploše 110 tisíc metrů čtverečních. Nevynechejte ani prohlídku mešity Hagia Sophia, která v současnosti slouží jako muzeum. Z Istanbulu se vydejte na průzkum Kappadokie – oblasti se skalními městečky s úžasnou atmosférou a pradávnými památkami.

 

Co se týče přírodních zajímavostí, za zmínku jistě stojí modrá laguna v  zátoce Ölüdeniz na jihozápadě Turecka, nedaleko letoviska Fethiye, s průzračnou tyrkysovou vodou a malebnými plážemi s velmi jemným pískem a pozvolným vstupem do moře.

 

Dalším skvostem je i hora Tachtali, nacházející se nedaleko turistického letoviska Kemer, se závěsnou lanovkou. Z pláže si tak rovnou můžete odskočit na svah. Pokud jste ubytovaní v Antalyi, nezapomeňte navštívit vodopád Düden, který padá přímo do Středozemního moře. Zhruba 20 kilometrů od tohoto letoviska se nacházejí i Kursunlu vodopády brázdící zdejší horské masivy.

 

Zřejmě nejznámějším a nejnavštěvovanějším přírodním skvostem Turecka jsou Terasy v areálu Pamukale ‑ sněhobílé kaskádovité terasy s jezírky a bazénky naplněnými přírodní termální vodou, kam se pořádají fakultativní výlet z obou riviér.

 

Za návštěvu jistě stojí stará část Antalye, kde naleznete starý římský přístav, malé muzeum Suna a Inan Kirac Kaleici, menší rozpadlý minaret Kesik, ale i hradní bránu Kalekapisi nebo věž s hodinami Saat Kulesi ze 13. století.

 

Turecké destinace

Egejský region: Nachází se v západní části Turecka, kde ze západu sousedí s Egejským mořem, na severu s Marmarským regionem, na jihu se Středomořským regionem a na východě se Střední Anatolií. Součástí regionu je 8 provincií. Letadlem se dostanete do Izmiru, Bodrumu a Dalamanu. Na rozdíl od jiných destinací sem nelétá tolik ruských klientů, ale spíše polská klientela. Pokud se ubytujete v některém letovisku egejského regionu, můžete se vydat na mnohé fakultativní výlety (např. Efes, Pamukkále, výlet lodí na ostrov Kos, Samos, Rhodos apod.).

 

Istanbul: Původně Konstantinopol, je největším městem Turecka a rozkládá se na dvou kontinentech, které od sebe odděluje úžina Bospor, přes kterou vede most, po němž se můžete dostat během chvilky do Asie. Bospor se vyplatí navštívit zejména kvůli nákupům či památkám.

 

Turecká riviéra: Jde o Evropany nejčastěji navštěvovanou část Turecka, v níž je situována řada oblíbených středisek (Side, Alanya nebo Antalya), pláží, ale i luxusních hotelových resortů a dlouhých promenád. Letadlem se dostanete do Antalye, kde můžete přesednout na autobus, jenž do nejvzdálenějšího letoviska jede asi 2,5 hodiny. Pokud se ubytujete v některém letovisku turecké riviéry, můžete se vydat na mnohé fakultativní výlety (např. Pamukkale, výlety lodí, rafting na řece Alaře, výlet Perge-Aspendos-Kursunlu, Turecká noc ‑ poznání místního folkloru apod.)

 

Turecká letoviska

Alara: Jde o je jedno z mnoha tureckýchdestinací (Turecká riviéra), ležících mezi městy Alanya a Antalya.

 

Alanya: Alanya je společně s Antalyí nejoblíbenějším dovolenkovým letoviskem Turecka (Turecká riviéra). V jejím blízkém okolí se nachází řada letovisek (např. Konakli, Avsallar apod.).

 

Antalya: Dvoumilionové město, letiště a oblíbené turistické letovisko leží přímo u Středozemního moře a představuje srdce oblasti zvané Turecká Riviéra.

 

Avsallar: Spolu se sousedními letovisky Konakli a Incekum patří mezi oblíbená a hojně navštěvovaná místa Turecké riviéry.

 

Beldibi: Prapůvodní rybářská vesnička je součástí Turecké riviéry, leží v její severozápadní části.

 

Belek: Letovisko je součástí centrální části Turecké riviéry a představuje naprostý ráj pro golfisty.

 

Bodrum: Okouzlující poloostrov Bodrum patří mezi to nejkrásnější, co může Turecko nabídnout. Nachází se v Turecké riviéře.

 

Calis: Klidnější letovisko ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi. Nachází se opět v Turecké riviéře.

 

Colakli: Je součástí Turecké riviéry a nachází se zhruba 2 kilometry od letoviska Side.

 

Didim: Menší, avšak velmi oblíbené turistické středisko ležící mezi městy Izmir a Bodrum v provincii Aydin na Egejské riviéře.

 

Fethiye: Jedno z větších měst v části tureckého pobřeží, které je známé pod pojmem „tyrkysové pobřeží“ (Egejská riviéra).

 

Goynuk: Letovisko se nachází necelých 30 kilometrů na jih od Antalye (Turecká riviéra) a nabízí prakticky nedotčenou přírodu.

 

Icmeler: Je jedním z malebných letovisek egejského pobřeží jihovýchodního Turecka (Egejská riviéra), kde se střetává Středozemní a Egejské moře.

 

Incekum: Přibližně 20 kilometrů západně od města Alanya se nachází letovisko Incekum s hustou sítí luxusních hotelových resortů (Turecká riviéra).

 

Izmir: Jde o město v západním Turecku (Egejská riviéra), na pobřeží Egejského moře.

 

Kemer: Jedná se o menší moderní letovisko na pobřeží Středozemního moře, asi 40 km jižně od města Antalya (Turecká riviéra).

 

Kiris: Maličká vesnička ve středomořské turecké oblasti Kemer (Turecká riviéra), jež je součástí Turecké riviéry.

 

Kizilagac: Toto letovisko je jednou z nejzelenějších a nejúrodnějších oblastí Turecka (Turecká riviéra).

 

Kizilot: Jde o menší prázdninové městečko nedaleko oblíbených letovisek Manavgat a Side (Turecká riviéra).

 

Konakli: Letovisko je označováno za skrytý prázdninový ráj nedaleko Alanye (Turecká riviéra).

 

Konyaalti: Oblíbené letovisko se stejnojmennou pláží nabízí několik hotelových resortů (Turecká riviéra).

 

Kumkoy: Oblíbené turistické letovisko Turecké riviéry, které tvoří společně se středisky Colakli a Sorgun předměstí letoviska Side.

 

Kundu: Někdy též Lara Kundu leží na jihu Turecka (Turecká riviéra), na jedné z nejdelších pláží Turecké riviéry.

 

Kusadasi: Větší letoviskona západním pobřeží Egejského moře (Egejská riviéra).

 

Lara: Někdy též označováno jako Lara Kundu leží na jihu Turecka (Turecká riviéra) a nabízí nespočet luxusních hotelových resortů i jednu z nejvyhlášenějších pláží.

 

Mahmutlar: Rychle se rozvíjející letovisko Mahmutlar naleznete zhruba 10 kilometrů východním směrem od známého a vyhlášeného města Alanya (Turecká riviéra).

 

Manavgat: Větší městečko žijící především z turistického ruchu a zemědělství, leží v jižním Turecku na Turecké riviéře nedaleko letoviska Side.

 

Marmaris: Původem rybářská osada se proměnila na rušné a velmi oblíbené turistické středisko (Turecká riviéra).

 

Okurcalar: Městečko a oblíbené dovolenkové místo se nachází mezi letovisky Alanya a Manavgat (Turecká riviéra).

 

Oludeniz: Poměrně mladé letovisko, nacházející se v jihozápadním Turecku (Egejská riviéra) na pobřeží Egejského moře, nabízí překrásnou lagunu a jednu z nejkrásnějších pláží Turecka.

 

Side: Jedno z nejoblíbenějších a nejvyhlášenějších turistických letovisek Turecka (Turecká riviéra).

 

Sorgun: Letovisko Sorgun je stejně jako výše zmíněné Side součástí Turecké riviéry.

 

Tekirova: Oblíbené prázdninové letovisko leží v oblasti Kemer na jihu Turecka (Turecká riviéra).

 

Turgutreis: Zhruba 20 kilometrů od Bodrumu se nachází druhé největší letovisko Bodrumského poloostrova s názvem Turgutreis (Egejská riviéra).

 

Obyvatelstvo, náboženství, zvyky a tradice

 

Nejpočetnější skupinu tvoří Turci, z nichž se největší část hlásí k islámu. Nalezneme zde i křesťanské odnože. Jak křesťanské, tak islámské tradice staví ženu do tradiční role matky, která ovšem ustupuje moderní generaci.

 

Počasí a podnebí

Počasí v Turecku je ovlivněno mírným a kontinentálním klimatem. Samotný stát ovšem leží v subtropickém podnebném pásmu. Počasí se tedy odvíjí od konkrétní lokality (velké rozdíly mezi vnitrozemním a pobřežím), ale i od ročního období.

 

Doprava do a z destinace

Do Turecka, konkrétně na Tureckou riviéru, se letadlem dostanete za 2 hodiny a 28 minut. Let z Prahy na Egejskou riviéru je pak zhruba o 20 minut delší.

 

Proč jet na dovolenou do Turecka?

Do Turecka se dostanete letadlem asi za 2 hodiny a 30 minut. Drtivá většina letovisek nabízí hotely u moře s programem all inclusive. Turecko je jednou z nejlevnějších zemí, která je běžným českým turistům dostupná, ceny v Turecku jsou tedy pro našince relativně příznivé. Týdenní dovolená u moře v Turecku začíná zhruba na příjemných 10 000 Kč. Velkým lákadlem jsou místní trhy a obchody, kde poměrně výhodně nakoupíte zlato, kůže, ale i značkové oblečení.

 

Dovolená Turecko zde v nejlevnějších nabídkách včetně last minute

Základní informace:
Poloha: Malá Asie a jihovýchodní Evropa
Časový posun: o 1 hod více než v ČR
Oficiální název: Turecká republika
 
Ostatní informace: 
 
1. Měna: 

nová turecká lira (TRY) = 100 kurusi
Orientační kurz: 1 lira = 13 Kč
Turecká lira není v ČR směnitelná. Doporučujeme Vám si vyměnit EUR/USD.
 
Upozornění: Výměnu peněz doporučujeme provádějte raději jen v bankách, na poštách nebo směnárnách s licencí (kurzy se mění každý den).
 
Platební karty:

Turecko akceptuje kreditní karty VISA a MasterCard (lepší hotely, restaurace, půjčovny automobilů). Bankomaty jsou všeobecně dostupné.
 
Ceny:

Ceny jsou pouze orientační a liší se podle sezóny a lokality.
meloun 1kg = YTL 0,5                                       voda 1 l = YTL 1,0
pivo 0,3 l, limo = YTL 1,8                                  chléb = YTL 1,5
broskve, meruňky 1kg = YTL 0,5 - 0,7                 rajčata 1 kg = YTL 0,5
 
2. Cestovní doklady
  
POZOR od 1.5.2014 potřebují občané ČR pro vstup do Turecka cestovní pas platný ještě 5 měsíce po ukončení dovolenéDěti musí od 26. 6. 2012 vlastní platný pas.
 
 
3. elektřina
 
Střídavý proud 220 V / 50 Hz. Zásuvky jsou shodné se zásuvkami v ČR.
 
4. fotografování a filmování
 
V Turecku je přísně zakázáno fotografovat vojenské objekty, letiště, nádraží. Fotografování je zakázáno také ve většině mešit. Dokonce v některých památkách je vybírán za fotografování poplatek. 
 
5. kuchyně
  
Vybrané typické turecké speciality
Dönercis - pečené jehněčí podávané na chlebě nebo s rýží,
Mucver - cukinová palačinka
Borek - kypré lístkové těsto se sýrem, případně také bylinkami,
Köfte - mleté masové kuličky (Sis köfte jsou z jehněčího masa),
mořské plody - nejčastěji chobotnice (ahtapod), oliheň (kalamár), krevety (karide), mušle (midye).
 
Doporučení: Pijte pouze vodu balenou, voda na hotelích je sice hygienicky nezávadná, ale je velmi chlorovaná. Jezte jen ovoce a zeleninu, které se dá oloupat, raději si odřekněte zmrzlinu a kostky ledu do nápojů.
 
6. slovníček

İYİ GÜNLER - Dobrý den MERHABA                    GÜLE GÜLE – Ahoj        

İYİ AKŞAMLAR - Dobrý večer                            EVET – Ano                               

HAYIR – Ne                                                   İSTERİM/İSTEMEM - Chci/ Nechci       

TEŞEKKÜR EDERİM – Děkuji                             NE KADAR – Kolik               

LÜTFEN/BUYRUN/RİCA EDERİM – Prosím            PAHALI – Drahé                           

BİRA  /  SIYAH BİRA - Pivo / Černé pivo            DONDURMA – Zmrzlina

BEYAZ  /  KIRMIZI  ŞARAP - Bílé  /  Červené víno     

7. ubytování    

V Turecku se zájezdy pořádají do 3* až 5*hotelů. Samozřejmě, čím více hvězdiček, tím jsou hotely a především strava převážně all inclusive komfortnější a lepší. V Turecku je největší nabídka hotelů s aquaparkem nebo tobogánem, což je vhodné především pro rodiny s dětmi, kde jsou i děti zdarma. Milovníci Wellness &Spa si zde také najdou své hotely.      

 

 
Výsledky hledání
Kleopatra Develi
starstarstar
letecky Praha, Brno, Vídeň
Bez stravy, Snídaně, Polopenze
Hotel
Hodnocení:
3,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 5.12.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyVídeň 6 934 Kč Detail
 7.12.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyVídeň 6 934 Kč Detail
 8.12.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyVídeň 6 934 Kč Detail
Kleopatra Bavyera
starstarstar
letecky Praha, Brno, Vídeň
Bez stravy, Snídaně, Polopenze
Hotel
Hodnocení:
3,8 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 5.12.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyVídeň 6 934 Kč Detail
 7.12.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyVídeň 6 934 Kč Detail
 8.12.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyVídeň 6 934 Kč Detail
Kleopatra Bebek
starstarstar
letecky Praha, Brno, Vídeň
Bez stravy, Snídaně, Polopenze
Hotel
Hodnocení:
4,2 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 5.12.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyVídeň 6 934 Kč Detail
 7.12.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyVídeň 6 934 Kč Detail
 8.12.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyVídeň 6 934 Kč Detail
Krásy Kappadokie a Turecké Riviéry - akce senior
LM
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

Poznávací zájezd do Turecka se organizuje do oblasti Kappadokie v kombinaci s pobytem u moře na Turecké riviéře v délce 1 týdne. Kappadokie je krajinná oblast, která se vyznačuje úžasnými přírodními skalními formacemi. Zájezd začíná na Turecké riviéře přes pohoří Taurus do Konye, pak do  centrální Kappadokie, podzemního města Ozkonak , Goreme, Avanos, Kappadokia a dalších lokalit. 7 den již trávíte u moře.

 

Datum Délka Strava Doprava Cena
 3.11.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 6 980 Kč LM Detail
 10.11.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 6 980 Kč LM Detail
 27.10.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 7 980 Kč LM Detail
Nergos Villa Gizem
LM
starstarstar
letecky Praha, Bratislava, Katovice
Snídaně, Polopenze, Plná penze
Hotel
Hodnocení:
4,4 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 3.10.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyKatovice 7 632 Kč LM Detail
 29.9.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyKatovice 7 879 Kč LM Detail
 3.10.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyKatovice 8 293 Kč LM Detail
Taksim Premium
starstarstar
letecky Praha
Snídaně
Hotel
Hodnocení:
3,8 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 13.9.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 7 716 Kč Detail
 20.9.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 7 716 Kč Detail
 4.10.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 7 716 Kč Detail
Primera Hotel & Apart
starstarstar
letecky Praha, Brno, Vídeň
Snídaně, Polopenze, All inclusive
Hotel
Hodnocení:
4,8 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 5.12.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyVídeň 7 770 Kč Detail
 7.12.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyVídeň 7 770 Kč Detail
 8.12.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyVídeň 7 770 Kč Detail
Vila Sonata
starstarstarstar
letecky Praha, Vídeň
Bez stravy, Snídaně, All inclusive
Vila
Hodnocení:
4,7 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 5.12.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyVídeň 7 839 Kč Detail
 7.12.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyVídeň 7 839 Kč Detail
 8.12.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyVídeň 7 839 Kč Detail
Avicenna
starstarstarstar
letecky Praha
Snídaně
Hotel
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 1.11.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 7 862 Kč Detail
 8.11.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 7 862 Kč Detail
 15.11.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 7 862 Kč Detail
Doris Aytur
LM
starstarstar
letecky Praha, Brno, Vídeň, Bratislava, Katovice
Polopenze
Hotel
Hodnocení:
4,4 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 3.10.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyKatovice 7 920 Kč LM Detail
 26.9.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyKatovice 8 073 Kč LM Detail
 29.9.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyKatovice 8 073 Kč LM Detail

další nabídky >